Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Router traci połączenie z ODU


ZeeNooN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Ostatnio dostaliśmy ofertę wymiany sprzętu z IDU/ODU 100 na 200, jako że było to za darmo to dlaczego nie, coś może lepszego w nim jest. 100 działała bezproblemowo, wszystkie diody ciągle świeciły, internet zawsze był. Po wymianie już na samym początku są problemy, tzn. po pierwszym podłączeniu lampki od ODU migały na czerwono, miałem już iść ponownie podłączać z myślą że coś źle zrobiłem ale nagle zaczął się łączyć. Wszystko fajnie tylko że podczas z korzystania przez wifi router ma tendencje do rozłączania ODU (miga lampka ODU Status na czerwono), ale po samoczynnym restarcie łączy się znów i działa przez jakiś czas. Podczas korzystania z internetu na komputerze nie spotkałem się z rozłączaniem ale za to w grach typu CS:GO czy Rocket League, zauważyłem że PING skacze przez co postać się cofa i nie można grać. Na starym (100) nie było tak. Wyłączyłem też wifi żeby upewnić się że to nie wina kogoś z domowników i to samo było. Co mam z tym zrobić bo to jest strasznie denerwujące, żałuję że wymieniłem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...