Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PermissionsEx osobne rangi na światy


MXewart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie, z tej strony Marcin. Bardzo potrzebuję oddzielić rangi oraz permisję na światach. Ma to wyglądać tak gdy ze świata A mając range oraz prefix i permisje [Gracz]MXewart przejdę na świat B to żeby miał range na tym drugim świecie jak i prefix oraz permisje [Moderator]MXewart. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić bardzo proszę o napisanie tutaj wzoru jak to powinno wyglądać w praktyce. Dzięki Bardzo! Pozdrawiam.

Opublikowano

 

Dodajesz normalnie rangę na końcu dodając świat, przynajmniej to można wywnioskować z wiki pluginu.

pex user <user> group set <group> [world]

 

Jest możliwość zrobienia dla każdego świata oddzielne permisje, bądź zablokować jakąś permisje na innej mapie, danej grupie? Bardzo dziękuje za odpowiedź pomogło! :)

Opublikowano

 

 

Dodajesz normalnie rangę na końcu dodając świat, przynajmniej to można wywnioskować z wiki pluginu.

pex user <user> group set <group> [world]

 

Jest możliwość zrobienia dla każdego świata oddzielne permisje, bądź zablokować jakąś permisje na innej mapie, danej grupie? Bardzo dziękuje za odpowiedź pomogło! :)

 

Na upartego możesz blokować na danym świecie komendy odpowiadające uprawnieniom przy użyciu flag z WorldGuarda.

Opublikowano

 

 

 

Dodajesz normalnie rangę na końcu dodając świat, przynajmniej to można wywnioskować z wiki pluginu.

pex user <user> group set <group> [world]

 

Jest możliwość zrobienia dla każdego świata oddzielne permisje, bądź zablokować jakąś permisje na innej mapie, danej grupie? Bardzo dziękuje za odpowiedź pomogło! :)

 

Na upartego możesz blokować na danym świecie komendy odpowiadające uprawnieniom przy użyciu flag z WorldGuarda.

 

 

WorldGuards odpada, ma limit na blokowanie komend. A tu chodzi o permisje ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...