Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak uzyskać więcej FPSów (svchost.exe)


Im Gonna Slap U

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.


Dziś prezentuje wam jak zwiększyć fps poprzez naprawę procesu, który obciąża nam procesor.


Chodzi tu o proces svchost.exe. U mnie na komputerze zżera ponad połowę procesora jak mam włączony proces.


Z 230 fps do 400.


Nie wszyscy muszą mieć włączony ten proces, ale na większości komputerów akurat jest włączony i nie wie co powoduje obciążenie procesora.


https://www.youtube.com/watch?v=Lxeah2geUTs&feature=youtu.be


Subskrybujcie i kliknijcie łapkę w górę. 


Pomaga mi to rozwinąć kanał ;3


 


Pozdrawiam.


 


PS: Przepraszam za tylko 720p.


Opublikowano

Powiedzcie mi, testował ktoś może to na windows 8.1?

Mam laptopa i7-4510U 2.00 Ghz - 2.60 Ghz i 16 GB RAM

Wiem, że to bardzo słaby sprzęt do grania w gry jednakże lubię czasem pograć w CS'a ale FPS mam na poziomie 40... co wiadomo jak się lipnie gra.

Da radę coś z tym zrobić?

Opublikowano

Powiedzcie mi, testował ktoś może to na windows 8.1?

Mam laptopa i7-4510U 2.00 Ghz - 2.60 Ghz i 16 GB RAM

Wiem, że to bardzo słaby sprzęt do grania w gry jednakże lubię czasem pograć w CS'a ale FPS mam na poziomie 40... co wiadomo jak się lipnie gra.

Da radę coś z tym zrobić?

Napisz jeszcze jaką masz grafikę bo możliwe że jak masz np. amd jak ja to ci się nie przełącza na amd tylko ciśniesz na grafice intela.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...