Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA Online - Jak dużo zarobić grając samemu lub z przypadkowymi graczami


Arecki12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żeby porobić jakieś misje dla organizacji lub dla klubów motocyklowych z randomami to najpierw trzeba się długo naszukać. Godzina, czasami nawet po dwóch godzinach nie znajdę ogarniętego człowieka. Mam do dyspozycji 1,5 miliona$, mogę zarobić do 2 jeśli potrzeba.

Pytanie mam takie - w co zainwestować, aby przyjemnie grać podczas wykonywania misji z randomami? Myślałem o klubie motocyklowym (w mieście lub poza) i do tego jakiejś wytwórni. Na organizację plus ewentualny magazyn samochodów to mnie raczej nie stać. Mam 93 poziom, dysponuję opancerzoną Kurumą, nie mam helki.

Za wszelkie rady wielkie dzięki :)

Opublikowano

Żeby porobić jakieś misje dla organizacji lub dla klubów motocyklowych z randomami to najpierw trzeba się długo naszukać. Godzina, czasami nawet po dwóch godzinach nie znajdę ogarniętego człowieka. Mam do dyspozycji 1,5 miliona$, mogę zarobić do 2 jeśli potrzeba.

Pytanie mam takie - w co zainwestować, aby przyjemnie grać podczas wykonywania misji z randomami? Myślałem o klubie motocyklowym (w mieście lub poza) i do tego jakiejś wytwórni. Na organizację plus ewentualny magazyn samochodów to mnie raczej nie stać. Mam 93 poziom, dysponuję opancerzoną Kurumą, nie mam helki.

Za wszelkie rady wielkie dzięki :)

 

Jak samemu to tylko magazyn z samochodami. Możesz sprzedać jeden samochód za nawet 80 tysięcy, gdzie jego kradzież nic nie kosztuje.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

 

Żeby porobić jakieś misje dla organizacji lub dla klubów motocyklowych z randomami to najpierw trzeba się długo naszukać. Godzina, czasami nawet po dwóch godzinach nie znajdę ogarniętego człowieka. Mam do dyspozycji 1,5 miliona$, mogę zarobić do 2 jeśli potrzeba.

Pytanie mam takie - w co zainwestować, aby przyjemnie grać podczas wykonywania misji z randomami? Myślałem o klubie motocyklowym (w mieście lub poza) i do tego jakiejś wytwórni. Na organizację plus ewentualny magazyn samochodów to mnie raczej nie stać. Mam 93 poziom, dysponuję opancerzoną Kurumą, nie mam helki.

Za wszelkie rady wielkie dzięki :)

 

Jak samemu to tylko magazyn z samochodami. Możesz sprzedać jeden samochód za nawet 80 tysięcy, gdzie jego kradzież nic nie kosztuje.

 

Niestety, ale to przerośnie moje koszty :/ Bo biuro to milion + magazyn samochodów to jest minimum 1.5 miliona z tego co patrzę.

Opublikowano

Dorób trochę na najtańsze biuro + magazyn na auta. Auto wysokiej klasy to 80k na czysto + zadanie prezesa "Łowca głów" 20k, więc wychodzi średnio 100 tysięcy co 15 minut. ;)

Opublikowano

Dorób trochę na najtańsze biuro + magazyn na auta. Auto wysokiej klasy to 80k na czysto + zadanie prezesa "Łowca głów" 20k, więc wychodzi średnio 100 tysięcy co 15 minut. ;)

Dzięki, poczekam może na jakąś świąteczną promocję. Chętnie przeczytam opinię jeszcze kogoś :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...