Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exp + konto + zwiększenie ilości kulek


One  LIfe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć , korzystam z plików michuu chciałbym je troszkę edytować tj:

 

- dodać skrypt logowania + nabijający exp

- większa ilość kulek (mass)

 

mógłby mnie ktoś naprowadzić na tematy lub poradzić jak to zrobić ? z góry dziękuje

 

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

#ref

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

Co do rejestracji to znasz jakieś języki web'owe ?
Jeśli nie to raczej się to nie uda.
Z "masą kulek" to inna sprawa. Z tego co pamiętam to w pliku konfiguracyjnym można było to ustawić.

Opublikowano

z rejestracja nie bedzie najmniejszego problemu bo php czy html znam na 5 :D ale chodzi mi o zdobywanie exp

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

ref

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

Z tym że pliki serwera to nie php czy html dla jasności :D z rejestracją poradziłem sobie.... teraz chodzi mi o exp i masa 

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

#ref

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Opublikowano

Można zamknąć ... Dziękuje

Krzysiek K: pisze ze rejerstracja jest nie mozliwa

| xarkez | : k***a jak ci zaloze konto to lecisz po piwo

Krzysiek K: nie!!!!!

Krzysiek K: ja nie arkocholik

| xarkez |: to kombinuj xD

Krzysiek K: xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...