Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dlaczego Sui Takie Ma Osiągi?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Dlaczego pliki by RAIN są lepsze and szybsze niż pliki by SUI.

Można coś tak zrobić w plikach SUI żeby było tak szybkie jak RAIN?

GMT2

www.gmt3.xup.pl

Oraz

www.gmt2.cba.pl

UWAGA

Jeżeli tam wejdziesz, zostaniesz tak oszołomiony serwerem, że już z niego nie wyjdziesz....

Kilka Zdań O Serwerze?

Serwer ma już bardzo długą historie...

Całkowity czas jaki już posiada to 2 lata.

Jedynie miał odstępy, tzn. raz na długi czas

był OFF przez 1 miesiąc z powodów technicznych.

Graczom serwer się podoba, bynajmniej tak piszą...

Ja, jako [GA] przyznam iż większość czasu spędzam

pracując na serwerze niż grając na serwerze, jedynie

organizuje eventy graczom.

Polecam gorąco i Zapraszam do gry! :).

 

Opublikowano

Musisz zmienić PASSES_PER_SEC na 25 w każdym pliku CONFIG z folderow w channel

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

to czego tak loga podczas gry?

i sie robia lagi mimo ze po przeznaczeniu tej samej ilosci na plikach raina nie ma lagow ni nic?

57199140501148694665.png

Opublikowano

Bo nie umiecie uzywac tych plikow :) Postawmy to czarno na bialym bo juz nie mam sily...

WSZYSTKO co umiecie robic to jechac na tutach, nawet sie z nich nie uczycie tylko dodajecie do zakladki a potem placzecie na gg kiedy macie 'Database error'.

To prawda o 95% userach z dzialu metin2 :)

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

to czemu nam jako moderator i bardziej doswiadczony czlowiek a tym bardziej tworca plikow nie wytlumaczysz jak na nich zmiejszyc lagi?

57199140501148694665.png

Opublikowano

Bo za dużo tego jest :P trzeba korzystać także z innych stronek a nie tylko czekać aż Ci wytłumaczą na mpc, sobie poszukaj a nie narzekasz.

Opublikowano

nie kazdy jest studentem informatyki/informatykiem/maniakiem komputerowym etc, nie kazdy mial stycznosc z freebsd a ludzie nie czekaja na tuty tylko prosza zeby im ktos wytlumaczy co trzeba zrobic

57199140501148694665.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...