Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

nikogo nie słychać


Xzbityt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem od początku od kąt pobrałem h1z1 kotk nikogo nie słysze w lobby oraz po zrzucie nie wiem może mam coś źle ustawione nie grzebałem tam w ogole w opcjach miał może ktoś z was taki problem 

 

chodzi mi o voice chat efekty dziwekowe działają :D

Opublikowano

Taka natura h1z1, raz coś działa a raz nie. Możesz pobawić się w ustawieniach ale wątpię, że to coś da.

Czytałem jeszcze, że podobno pomaga usunięcie postaci i zrobienie nowej (nic się nie traci po usunięciu postaci).

Opublikowano

Taka natura h1z1, raz coś działa a raz nie. Możesz pobawić się w ustawieniach ale wątpię, że to coś da.

Czytałem jeszcze, że podobno pomaga usunięcie postaci i zrobienie nowej (nic się nie traci po usunięciu postaci).

usuwam postac i robie nowa odrazu jak włączam h1z1 bo inaczej mi sie gra nie wczyta :D

Opublikowano

 

Taka natura h1z1, raz coś działa a raz nie. Możesz pobawić się w ustawieniach ale wątpię, że to coś da.

Czytałem jeszcze, że podobno pomaga usunięcie postaci i zrobienie nowej (nic się nie traci po usunięciu postaci).

usuwam postac i robie nowa odrazu jak włączam h1z1 bo inaczej mi sie gra nie wczyta :D

 

Mają czasami problemy z serwerami lub sprzętem w ostatnich dniach coraz częściej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...