Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]KONTO STEAM | 30LVL STEAM | 300 GIER | 450 MECZY | SUPREME |


szalony39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Steam
Metoda kontaktu: PW forum lub Pod postem | Steam: http://steamcommunity.com/id/szalonuwer1337/
Opis rzeczy: Krótko sprzedam konto steam z 300 gier :) Odrazu mowię nie interesują mnie śmieszne ceny 100-200zl :)

Oczekiwana/oferowana cena: Czekam za ofertami
Zdjęcia/inne informacje:6068caf5d90a14223bb876fa7e6bb96b.png

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pozwolę sobie zacytować

Opis rzeczy: Krótko sprzedam konto steam z 400 gier :) Odrazu mowię nie interesują mnie śmieszne ceny 100-200zl :)

 

 

 

Moje pytanie gdzie jest te 400 gier ? na obrazku jest przedstawione 301 (obecnie na profilu 304).  No nie wiem kto ci da te 100-200 pewnie jakiś napaleniec, lecz dla mnie coś tu śmierdzi.

 

Opisz dlaczego chcesz sprzedać konto, jakie sposoby płatności przyjmujesz ?

Opublikowano

Pozwolę sobie zacytować

Opis rzeczy: Krótko sprzedam konto steam z 400 gier :) Odrazu mowię nie interesują mnie śmieszne ceny 100-200zl :)

 

 

 

Moje pytanie gdzie jest te 400 gier ? na obrazku jest przedstawione 301 (obecnie na profilu 304).  No nie wiem kto ci da te 100-200 pewnie jakiś napaleniec, lecz dla mnie coś tu śmierdzi.

 

Opisz dlaczego chcesz sprzedać konto, jakie sposoby płatności przyjmujesz ?

Sosrry pomylilem sie w temacie ;p .

Dlaczego? Bo tak gram tylko w cs a w inne gry nie :P wiec to dlatego :)

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Nie polecam, btw twoja aktualna ranga to Supreme + w globalu tez za dlugo nie zabawiles :) wyjebalem cie nie dawno ze znajomych bo za bardzo tiltujesz, ogolem nie polecam konta tego 16 latka 

Opublikowano

Nie polecam, btw twoja aktualna ranga to Supreme + w globalu tez za dlugo nie zabawiles :) wyjebalem cie nie dawno ze znajomych bo za bardzo tiltujesz, ogolem nie polecam konta tego 16 latka

Dobra zacznijmy od poczatku.

 

- Nie znam cie typie.

- A jezeli znam to ja cie "wyj..." ze znajomych

- Nie mam 16 lat (hahaha)

- Byłeś toksyczny

- Mam globala :)

 

Więc o czym ty tu rozmawiasz lol

 

730_screenshots_20161220192251_1.jpg

http://i63.tinypic.com/s4mjqf.png

SZALONY

CO TAM ODRAZU E-SPORTU?

JEZEL WIDZISZ TEN POST I CI POMÓGŁ ZOSTAW SERDUSZKO DLA MNIE !

Opublikowano

Wiem, że offtopic ale przynajmniej dostaniesz free bumpa

Nie polecam, btw twoja aktualna ranga to Supreme + w globalu tez za dlugo nie zabawiles :) wyjebalem cie nie dawno ze znajomych bo za bardzo tiltujesz, ogolem nie polecam konta tego 16 latka 

Nawet jeżeli tak to niby dlaczego ktoś z tego powodu miał nie kupić tego konta? W jaki sposób ujmuje to jego wartości? Śmieszny jesteś, serio.

Opublikowano

 

Nie polecam, btw twoja aktualna ranga to Supreme + w globalu tez za dlugo nie zabawiles :) wyjebalem cie nie dawno ze znajomych bo za bardzo tiltujesz, ogolem nie polecam konta tego 16 latka

Dobra zacznijmy od poczatku.

 

- Nie znam cie typie.

- A jezeli znam to ja cie "wyj..." ze znajomych

- Nie mam 16 lat (hahaha)

- Byłeś toksyczny

- Mam globala :)

 

Więc o czym ty tu rozmawiasz lol

 

730_screenshots_20161220192251_1.jpg

 

nie nie wyjebałeś mnie :) to ja cie wyjebałem :)

nie nie masz globala, masz supreme :) w globalu kilka dni się trzymałeś

mówisz, że mnie nie znasz a linijkę niżej, że byłem toksyczny? hmm?

16 lat nie masz? racja bo to sylwester jutro to teraz rok 2017 i 17 skończysz xD

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...