Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Napisałby ktoś taki skrypcik?


renexo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrypt będzie bardziej się opierał na trybie "Leauge"

 

Chcę, żeby jak ktoś chcę wejść do kolejki to musi kliknąć prawym na tabliczkę - Jeżeli kliknie się na tabliczkę to przenosi cię do kolejki tzw. "Soloq" :D

 

Po wyczekaniu w kolejce na graczy (6 - 3v3) pokazuje na chacie czy jesteś gotowy do gry - Trzeba to kliknąć - chyba send json jak się nie myle, jak ktoś nie kliknie, wtedy ta osoba która nie klikła przenosi go na spawn

 

Po tym jak wszyscy klikną "Jestem gotowy" losuje do drużyny "red" & "blue" po tym drużyny mają własne spawny i walczą na siebie, z wybranymi itemami (sam wybiore nie musicie sie meczyc)

 

Po tym drużyna wygranych dostaje do statystyk 1 win, a przegrana 1 lose

 

Informacje o graczu na komendzie /gracz nick

 

~ Proszę wysłać na pw jeżeli ktoś nie będzie czegoś wiedział 

~ DAJE + ~

4Headzik

Opublikowano

@ref 

Aktualnie potrzebuję tylko skryptu na komendę, /dolacz: Polega ona na tym, że wrzuca kogoś do drużyny czerownej, ale jak jest więcej osób w drużynie czerwonej to wrzuca go do drużyny blue | Tak żeby był mecz 3on3, tylko z tym mam problemy

4Headzik

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...