Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mieć więcej FPSów w CS:GO po aktualizacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zapewne jak wiecie wyszedł update do CS:GO i niektórym  osobą spadły FPS'y jest to spowodowane tym że dodali nowe dźwięki . Oto poradnik jak temu zaradzić. 

 

Wyłączyć nową funkcje audio "headphones with hrtf", czyli w konsoli wpisać komendę: snd_use_hrtf "0"
Włączyć starą wersje w ustawieniach audio na np. Słuchawki
*Jeżeli ktoś w parametrach startowych cs:go posiada parametr: -threads lub +mat_queue_mode to go usunąć stamtąd
W ustawieniach graficznych CS'a wyłączyć funkcję "Renderowanie wielordzeniowe".


 
 
 
 
I tak o to mamy więcej FPS :) 


Poradnik dla MPCForum
ⓒBy XmenS/Patryk/bemben64
Zakaz kopiowania oraz wstawiania na inne fora bez zgody autora.
 
Opublikowano

to chyba poradnik dla tych slabszych pc, po wylaczeniu renderowania wielordzeniowego zajebalo mi 50fps xdxd

reszta nic nie zmienila

Przed update miałem po 200 fps na Ultra ;p Po aktualizacji 10-20 na najnizszych ;) Takze komp slaby nie jest , jezeli ciagnie mi na tylu fps'ach :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...