Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

brak możliwości zalogowania sie na http://192.168.0.1


propchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po w pisaniu w Internecie explorer http://192.168.0.1 wyskakuje mi to.

 

"Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web"

 

W ogóle nie mogę zalogować się do rutera, sprawdzałem poprzez cdm -> ipconfig.

 

I brama domyślna odpowiada temu co wpisałem w przeglądarce.

 

próbowałem na różne sposoby się tam dostać i nic. Reset rutera również nic mi nie dał.

 

Dodam ,że mam Ruter od Multimedi - ARRIS TG862

 

 

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie.

 

 

 

Opublikowano

Nie konieczni brama musi być adresem, nawet jeśli jest może być na jakiś konkretny port. 

 

Z reguły ISP nie daje dostępu do routerów więc hasło i login załatwiaj sobie sam albo zresetuj router do domyślnych i szukaj adresu routera ( skanerem )  ale wtedy możesz nie mieć połączenia do sieci jak nie znasz konfiguracji. 

 

W sumie bardzo łatwo jest się do niego włamać, wystarczy podstawowa wiedza z http i ciasteczek, parę poleceń snmp, zbajomość cgi i perla  i można zmienić hasło na swoje. Niestety kasuje oryginalne hasło.

Masz google szukaj tutoriali jak to zrobić  .; ) 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...