Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto CS:GO za konto League of Legends EUNE


3ryKK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto CS:GO z Prime (7 lvl), Ranga: Elita Światowa, 533 godziny, 292 wygranych gier mm'owych.

Metoda kontaktu: Metoda kontaktu: PW. Lub do znajomego, który jest codziennie http://www.mpcforum....r/1424490-krvl/ # http://steamcommunit...m/id/honesteryk 

Opis rzeczy: Konto nie posiada blokady VAC. Jedynie na koncie nie było wydane 5$/5€, przez co nie mozna dodawać do znajomych. Natomiast osoba po drugiej stronie może bez żadnego problemu.

Oczekiwana cena: Konto League of Legends 30 LVL na regionie EUNE lub 30 ZŁ PSC. Propozycje w komentarzach lub na PW do mnie lub znajomego (i tak zostanę poinformowany)

Zdjęcia/inne informacje: Parę skrzynek i jakieś syfy w ekwipunku. http://imgur.com/a/8GhSZ. 11 repów (w tym od PAGO) W razie pytań pisać w komentarzu.

Opublikowano

Mam konto eune s4 85 postaci dużo skinów  w tym legenda udyra, jeżeli jesteś zainteresowany to pisz pw

 

Nazwa rzeczy: Konto CS:GO z Prime (7 lvl), Ranga: Elita Światowa, 533 godziny, 292 wygranych gier mm'owych.

Metoda kontaktu: Metoda kontaktu: PW. Lub do znajomego, który jest codziennie http://www.mpcforum....r/1424490-krvl/ # http://steamcommunit...m/id/honesteryk 

Opis rzeczy: Konto nie posiada blokady VAC. Jedynie na koncie nie było wydane 5$/5€, przez co nie mozna dodawać do znajomych. Natomiast osoba po drugiej stronie może bez żadnego problemu.

Oczekiwana cena: Konto League of Legends 30 LVL na regionie EUNE lub 30 ZŁ PSC. Propozycje w komentarzach lub na PW do mnie lub znajomego (i tak zostanę poinformowany)

Zdjęcia/inne informacje: Parę skrzynek i jakieś syfy w ekwipunku. http://imgur.com/a/8GhSZ. 11 repów (w tym od PAGO) W razie pytań pisać w komentarzu.

2v1xidf.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...