Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwerów bez limitera na którym działa dmg x1000


matben123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Opublikowano

jest masa takich serwow shiro3 tanavis z tych nowszych ale jest ich moltom okolo 20% serwerow nie maja limitera bo i po co mniejsaze lagi a i tak banana wylapiesz bo (kazdy mob na serwie wie od kogo dostal hita i w jakim czasie nawe wie jak rozdzilic drop i nawet wie do kogo biegna atakujac do tego co mu najwiecej dmg zabral wiec jaki problem sprawdzic czy mu jakis koles nie zadal 100 hitow na 1 s (wiadomo moze byc lag ale czesto wystepujacy lag to juz podejzenie))

Opublikowano

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Shiro3 stoi i ma się bardzo dobrze 2k osób online 

Opublikowano

 

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Shiro3 stoi i ma się bardzo dobrze 2k osób online 

 

 Co z tego, że stoi, jak odpalisz DMG i łapiesz bana w kilka-kilkanaście godzin ;)

Opublikowano

Dołączam się do pytania.

 Nie masz po co ;) Co z tego że pograsz sobie na DMG przez dzień, może dwa, jak admini sprawdzą logi, podejdą jak będziesz expił i masz po koncie... Ani SM wrzucić nie można, ani EQ jakiegoś fajnego... Co wynika z takiej gry?

Opublikowano

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Pewnie    przykłady   Shiro3 niemiecki    Tanavis   Polski :)   aczkolwiek przy Tanavisie trzeba pierw odpalić klienta a potem dodawać czity 

Opublikowano

 

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Pewnie    przykłady   Shiro3 niemiecki    Tanavis   Polski :)   aczkolwiek przy Tanavisie trzeba pierw odpalić klienta a potem dodawać czity 

 

Czytaj wszystkie posty... "Co z tego że pograsz sobie na DMG przez dzień, może dwa, jak admini sprawdzą logi" i masz bana :)

Opublikowano

 

 

Myślisz że dalej stoi serwer na którym taki DMG będzie działał? xD

Powodzenia, raczej nie znajdziesz

Pewnie    przykłady   Shiro3 niemiecki    Tanavis   Polski :)   aczkolwiek przy Tanavisie trzeba pierw odpalić klienta a potem dodawać czity 

 

Czytaj wszystkie posty... "Co z tego że pograsz sobie na DMG przez dzień, może dwa, jak admini sprawdzą logi" i masz bana :)

 

Możesz podać taki serwer na którym logi sprawdzają?

Opublikowano

Możesz podać taki serwer, na którym nie sprawdzają? Z tego co mi wiadomo to zdecydowana większość serwerów wyłapuje takich delikwentów i jedyne od czego zależy kiedy dostaniesz bana, to jak często administracja serwera takimi przypadkami się zajmuje. Co z tego że ty grałeś na XXX przez YY dni/tygodni/miesięcy z ZZZx DMG Hackiem i nie dostałeś bana? Widocznie miałeś farta, admin nie złapał cię na gorącym uczynku, nie chcieli Cię banować z samych logów. To jest po prostu ruletka, ban prędzej czy później wleci.

A z drugiej strony co to za przyjemność grania, kiedy ma się 1000x większy dmg niż inni... To, że weźmiesz porobisz kogoś przy PvP w sekundę? Max level po godzinie? Nie musisz robić eq, bo zwykłe wystarcza?

Opublikowano

Możesz podać taki serwer, na którym nie sprawdzają? Z tego co mi wiadomo to zdecydowana większość serwerów wyłapuje takich delikwentów i jedyne od czego zależy kiedy dostaniesz bana, to jak często administracja serwera takimi przypadkami się zajmuje. Co z tego że ty grałeś na XXX przez YY dni/tygodni/miesięcy z ZZZx DMG Hackiem i nie dostałeś bana? Widocznie miałeś farta, admin nie złapał cię na gorącym uczynku, nie chcieli Cię banować z samych logów. To jest po prostu ruletka, ban prędzej czy później wleci.

A z drugiej strony co to za przyjemność grania, kiedy ma się 1000x większy dmg niż inni... To, że weźmiesz porobisz kogoś przy PvP w sekundę? Max level po godzinie? Nie musisz robić eq, bo zwykłe wystarcza?

A coś ty się tak przyczepił ktoś sobie chce pograć na dmg x1000 to zdaje sobie sprawe że może dostać bana i to jest jego wybór nie twój, a temat to: 

Szukam serwerów bez limitera na którym działa dmg x1000
 
A nie ''Dlaczego nie grać na dmg x1000''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...