Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer z największą ilością online ?


✰Z a n a r o ♂✰

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Vesteris, ogólnie balmora bo dzisiaj wystartowała 

Brawo umiesz czytać ze zrozumieniem -,-

 

diamondmt2 :D najlepszy priv 1,8k ludzi :D

Najlepszy, a mpc mi blokuje prezke na tym forum :/

 

Co do tematu to jeszcze chyba invoria ma ładną liczbe.

 

a to już nwm czmu ;/ ja bym nie blokował spoko privek :D

Opublikowano

 

 

Vesteris, ogólnie balmora bo dzisiaj wystartowała 

Brawo umiesz czytać ze zrozumieniem -,-

 

diamondmt2 :D najlepszy priv 1,8k ludzi :D

Najlepszy, a mpc mi blokuje prezke na tym forum :/

 

Co do tematu to jeszcze chyba invoria ma ładną liczbe.

 

a to już nwm czmu ;/ ja bym nie blokował spoko privek :D

 

Dzięki, ale szanowna administracja stwiedziła " że to jest skok na hajs " i że to jest kotlet dlatego nie chcą mi przyjąć, co najlepsze nawet mi nie dali wypisać zmian jakie są z poprzednich diamondów, ale to szczegół nie będe się z nimi kłócił, bo już sporo na to czasu straciłem.

 

Niech jakiś admin tego forum może przeniesie ten temat na właściwe miejsce, bo zaraz asy będą pisać xD

Co do tematu jeszcze nebris i zandia mają podobną ilosc online.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

Vesteris, ogólnie balmora bo dzisiaj wystartowała 

Brawo umiesz czytać ze zrozumieniem -,-

 

diamondmt2 :D najlepszy priv 1,8k ludzi :D

Najlepszy, a mpc mi blokuje prezke na tym forum :/

 

Co do tematu to jeszcze chyba invoria ma ładną liczbe.

 

a to już nwm czmu ;/ ja bym nie blokował spoko privek :D

 

Dzięki, ale szanowna administracja stwiedziła " że to jest skok na hajs " i że to jest kotlet dlatego nie chcą mi przyjąć, co najlepsze nawet mi nie dali wypisać zmian jakie są z poprzednich diamondów, ale to szczegół nie będe się z nimi kłócił, bo już sporo na to czasu straciłem.

 

Niech jakiś admin tego forum może przeniesie ten temat na właściwe miejsce, bo zaraz asy będą pisać xD

Co do tematu jeszcze nebris i zandia mają podobną ilosc online.

 

zaraz zapewne @Kubek coś zaradzi :D

Opublikowano

 

 

 

 

Vesteris, ogólnie balmora bo dzisiaj wystartowała 

Brawo umiesz czytać ze zrozumieniem -,-

 

diamondmt2 :D najlepszy priv 1,8k ludzi :D

Najlepszy, a mpc mi blokuje prezke na tym forum :/

 

Co do tematu to jeszcze chyba invoria ma ładną liczbe.

 

a to już nwm czmu ;/ ja bym nie blokował spoko privek :D

 

Dzięki, ale szanowna administracja stwiedziła " że to jest skok na hajs " i że to jest kotlet dlatego nie chcą mi przyjąć, co najlepsze nawet mi nie dali wypisać zmian jakie są z poprzednich diamondów, ale to szczegół nie będe się z nimi kłócił, bo już sporo na to czasu straciłem.

 

Niech jakiś admin tego forum może przeniesie ten temat na właściwe miejsce, bo zaraz asy będą pisać xD

Co do tematu jeszcze nebris i zandia mają podobną ilosc online.

 

zaraz zapewne @Kubek coś zaradzi :D

 

Między innymi z nim rozmawiałem, a zaradzić to może, że nam da po warnach :) Tylko smutne to jest, ze przyjmują prezki serwerów na której własciciele serwera mają wyjebke, a taki diamond gdzie mi zalezy szukam wszedzie reklamy i zajmuje sie serwerem to nie przyjmą, bo jakas inna osoba kiedyś zrobiła podobny serwer i łamie regulamin, gdzie tutaj kilka prezek łamie regulamin i są nadal :O Zresztą grasz na serwerze i widzisz sam jak się nim zajmuje :D

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

 

 

Vesteris, ogólnie balmora bo dzisiaj wystartowała 

Brawo umiesz czytać ze zrozumieniem -,-

 

diamondmt2 :D najlepszy priv 1,8k ludzi :D

Najlepszy, a mpc mi blokuje prezke na tym forum :/

 

Co do tematu to jeszcze chyba invoria ma ładną liczbe.

 

a to już nwm czmu ;/ ja bym nie blokował spoko privek :D

 

Dzięki, ale szanowna administracja stwiedziła " że to jest skok na hajs " i że to jest kotlet dlatego nie chcą mi przyjąć, co najlepsze nawet mi nie dali wypisać zmian jakie są z poprzednich diamondów, ale to szczegół nie będe się z nimi kłócił, bo już sporo na to czasu straciłem.

 

Niech jakiś admin tego forum może przeniesie ten temat na właściwe miejsce, bo zaraz asy będą pisać xD

Co do tematu jeszcze nebris i zandia mają podobną ilosc online.

 

Na moje oko to milo ze robia maly krok aby nie zasmiecac forum.

Np jak widzisz jeden zbedny temat juz sie tu nie pojawi

 

 

Tak to

Balmora Vesteris Nelios (znaczy teraz nie wiem ile tu)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...