Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od ostatniej aktualizacji gra mi ścina


Mikson3002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem, od tej aktualizacji która wyszła 2-3dni temu mam lekkie i denerwujące przycinki. Wcześniej tego nie było... Sprawdzałem już spójność plików, czyściłem komputer z kurzu i ze zbędnych aplikacji, aktualizowałem sterowniki i dalej nic nie pomaga... Macie jakieś propozycje co mogę zrobić?

 

Specyfikacja (wcześniej cs:go śmigał bardzo dobrze) 

Karta graficzna : NVIDIA GT 430

Procesor : Pentium ® Dual-Core CPU E6700 3.20GHz

Ram : 4GB

Windows 7 64bit

Opublikowano

Wejdz w ustawienia audio i tam masz konfiguracja głośników i z headphones zmień na słuchawki.

 

A jak mam to zrobić? zielony w tym jestem :P

 

Parametry startowe?

 

Co do parametrów startowych to ustawiłem takie: -high -threads 2 -nojoy -nod3d9ex -novid +cl_forcepreload 1

Opublikowano

Usun thread i high. W grze menu opcje audio i hrft czy co tam zmien na sluchawki

 

Dzięki <3 To bardzo mi pomogło tylko teraz problem bo ciut mało mam fps :/ 

Opublikowano

 

Usun thread i high. W grze menu opcje audio i hrft czy co tam zmien na sluchawki

 

Dzięki <3 To bardzo mi pomogło tylko teraz problem bo ciut mało mam fps :/ 

 

Specyfikacje podaj :) Jeżeli chcesz zwiększyć FPS wyłącz przeglądarkę :)

Opublikowano

 

 

Usun thread i high. W grze menu opcje audio i hrft czy co tam zmien na sluchawki

 

Dzięki <3 To bardzo mi pomogło tylko teraz problem bo ciut mało mam fps :/ 

 

Specyfikacje podaj :) Jeżeli chcesz zwiększyć FPS wyłącz przeglądarkę :)

 

 

Na górze są podane wg. mnie najważniejsze informacje. Przeglądarki włączonej nie mam 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...