Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kolejne pytanie, problem. Da się jakoś bez klikania myszka i bez skrótów przeskakiwać przez zakładki w poniższym kodzie:

To jest ukryta treść, proszę

 

powiedzmy co klika sekund ma przeskoczyć do kolejnej zakładki.

ps. także bez klikania w strzałki

Opublikowano

Nie chce mi sie bawić w edytowanie twojego kodu, tutaj masz gotowy skrypt z bajerem w postaci paska postępu (nie mogłem się powstrzymać xD):

To jest ukryta treść, proszę

 

Ale najważniejsza jest funkcja:

To jest ukryta treść, proszę

to ona aktywuje zakładkę, w tym przypadku przypisaną do zmiennej $TabSheet1 (nadając jej atrybut $GUI_SHOW po prostu ją aktywuje)

no i:

To jest ukryta treść, proszę

czyli przerwa po jakiej ma aktywować następną zakładkę. Pętlami się nie przejmuj, nie są ci do niczego potrzebne (to tylko bajer, który powinieneś jednak przyswoić bo bez tego to soobie zasyfisz kod (pisanie 1000000x tego samego wkurwia ostro).

 

Mam nadzieję że pomogłem, wiesz na co licze :P

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Opublikowano

Świetnie, też tego szukałem, gdzieś kiedyś mi przeleciał przykład ale niemogłem się dobrzebać :)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

No dobra to już wiem że się da zrobić coś takiego Bardzo Dziękuję.

Kolejne pytanie odnośnie przechodzenia z zakładki do zakładki, a jak nie znam id przycisków ? tzn. jak chce zrobić "bota" do jakiegoś programu ? a au3info widzi program jako jedno duże okno ? widzę tylko tekst wyświetlony na tych zakładkach (nie da się go zaznaczyć)

Opublikowano

Eeee mogę popróbować (lubie wyzwania) ale nic nie obiecuję, bo to co napisałem działa po stronie aplikacji "kontrolowanej" a nie kontrolującej, więc nie wiem czy będę potrafił.

Ale tak czy siak spróbuję.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...