Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VPS - Jaki wybrać, gdzie hostować?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Standardowe pytanie :D

Jaki VPS wybrać i gdzie go hostować? Na serwerze jednocześnie może będą grać z 3 osoby max, na hamachi nie chcę stawiać, bo mój drewniany PC nie ogarnia (bez wyśmiewania) :D

Nie musi mieć jakichś wyje...chanych parametrów, tyle, żeby starczyło do "sursa", bo chciałbym tak dla zabawy stworzyć serwer dla znajomych, z nowymi systemami etc., nie chcę wydawać na niego zbyt wiele kasy, wiadomo :D

ew. Jeśli gdzieś w czeluściach internetów istnieje "30 Day Free Trial VPS " na którym można zainstalować FreeBSD to byłoby fajno :P

Opublikowano

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

haha japierdole tak z biedą ci cognie? to może nie zryj tyle bo cie osrają motyle

 

kup pierwsze lepszego vpsa freebsd za 25zl u cu uciagnie 10osob 

25zl na miesiac mysle to nie jest duzo bo przecietny kowalski dziennie przezre okolo 50-30zl więc chyba 25zl jeden dzien glodowki a na miesiac maszyna nikomu zlego nei zrobi a napewno schudnie przez ten jeden dzien tyle co na drugi dzien sie nawpierdala baklazanow czy pasztetowej kaszany podwawelskiej 

Opublikowano

 

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

haha japierdole tak z biedą ci cognie? to może nie zryj tyle bo cie osrają motyle

 

kup pierwsze lepszego vpsa freebsd za 25zl u cu uciagnie 10osob 

25zl na miesiac mysle to nie jest duzo bo przecietny kowalski dziennie przezre okolo 50-30zl więc chyba 25zl jeden dzien glodowki a na miesiac maszyna nikomu zlego nei zrobi a napewno schudnie przez ten jeden dzien tyle co na drugi dzien sie nawpierdala baklazanow czy pasztetowej kaszany podwawelskiej 

 

 

Sam jesteś jak ten bakłażan.

 

 

Topic.

Polecam minthosts.pl, ovh.pl oraz exone.pl

Opublikowano

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

podałem im dobry numer telefonu, a vouchera do dziś nie otrzymałem.

Opublikowano

Ja też polecam arubacloud voucher dostałem po 3 dniach. Właśnie testuje VPSa i jak za 4zł to git ;>

POSTY: [100] [200] [300] [400] [500] [600] [700] [800] [900] [1000]

Opublikowano

 

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

haha japierdole tak z biedą ci cognie? to może nie zryj tyle bo cie osrają motyle

 

kup pierwsze lepszego vpsa freebsd za 25zl u cu uciagnie 10osob 

25zl na miesiac mysle to nie jest duzo bo przecietny kowalski dziennie przezre okolo 50-30zl więc chyba 25zl jeden dzien glodowki a na miesiac maszyna nikomu zlego nei zrobi a napewno schudnie przez ten jeden dzien tyle co na drugi dzien sie nawpierdala baklazanow czy pasztetowej kaszany podwawelskiej 

 

Stary, to nie bieda.

Ty w ogóle wiesz do kogo hejtujesz?

Ty ogólnie znasz podstawy? stary, ja obalam mity, ja wspominam co jest dobre a co jest złe i to ja naprawiam błędy w 100% z gwarancją nawet działania tak więc jak ja polecam arubacloud to polecam z jednego względu, że 10 osób na 100% pociągnie a mogę nawet zrobić tak że będzie jeszcze więcej bez lagów dużych ;) 

Mi nie szkoda hajsu czy coś, nie polecam wydawać hajs np. 25zł za serwer który parametrami w arubacloud są takie same a łącze w arubacloud przebija możliwości innych serwerowni ;) 

Ja i tak mam VPSa którego nie wyłączałem od 208 dni a Ty nie masz buraku czym się pochwalić :D więc proszę nie hejtuj ;)

Ale zaraz będą hejty od innych haha :D ból w oczach kuje <3

 

 

Siema, oczywiście że są darmowe VPSy.

Polecam arubacloud, parametrycznie starcza dla około 10 osób bez lagów itd.

W arubacloud dostaniesz za free na 2 miesiące ale aby z tego skorzystać musisz podać numer fona ale polecam bo kartę sim można zawsze sobie jakąś inną załatwić, dane osobowe które podasz w arubacloud nie muszą być prawdziwe, wiem bo jak wspomniałem korzystam.

Po 2 miesiącach jeśli chcesz by nadal używać arubacloud, opłata za miesiąc wynosi 4zl netto co daje jakieś około 5.5 za miesiąc.

Łącze jest fajne, download 700mb/s+ oraz upload 250mb/s+

1gb ram, 20gb dysk ssd, za taką cenę to warto. Ja testuję i nie narzekam, jeden z mpc również korzysta z niego i nie narzeka.

Jak chcesz naprawdę dobrej rady to moja jest idealna niż innych, którzy będą wciskać Ci różne VPSy i drogie z kiepskim łączem i parametrami którzy zwykle sami nie sprawdzają. Zajmuje się wiele lat w dziedzinie serwerów i wiem co pisze.

W razie dalszych pytań bądź sugestii albo pomocy jeśli chodzi o arubacloud to jestem do dyspozycji.

podałem im dobry numer telefonu, a vouchera do dziś nie otrzymałem.

 

Ale wpierw zarejestrowałeś się a potem wpisałeś te same dane co z rejestracji? bo jak nie zarejestrowałeś się to nie otrzymasz vouchera, najpierw rejestracja a potem voucher.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...