Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Smocze Monety Więcej Niż Z 2 Numerów Na Użytkownika


Volek114

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie .

Jak w temacie.

Czy da się zamówić smocze monety z więcej niż 2 numerów??

Jest może na to jakiś bug??

Potrzebuje tego ponieważ zmieniłem kartę w telefonie i mam limit niestety wyczerpany a chciałem sobie jak wiecie zamówić ''Smocze Monety''.

Oczywiście za wszystkie odpowiedzi i pomoc lecą +
;)

33983.png
Opublikowano

Obawiam się , że nie zrozumiałem pytania, bo wydaje mi się banalne. Jeśli chodzi o to, czy można z 2 różnych numerów zamawiać sm na jedno konto to odpowiedź brzmi, tak, tak można :D

Opublikowano

Dokładnie jak up powiedział.

 

Sprecyzuj bardziej pytanie.

Jeśli rzeczywiście chodzi o nr telefonów, to możesz zamawiać SM nawet z tysiąca innych nr -.-

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Mozna zamawiac mojo kuzyn bierze od dzieciakow w szkole i pisze sms na sm :D

 

pozdro!

9e3aa330973f.gif

 

 

-> Diwang2- Szaman "ProStak" 86lv+ <- głowny char ;p

Opublikowano

na 100% można

Ja produkuję sms-y na Tibii

- Siema, chcesz jakieś itemki za sms 1,22 ??

i ślą że hoho.. :D

Opublikowano

ale chodzi o to ze na stronie metka tak pisało że można wysłać tego smsa tylko z 2 numerów

pewny nie jestem ale na stronie tak pisało

940messi.png
Opublikowano

Więc to ściema? Czyli w bambusa można dalej robić ludzi ^^

UP : przepraszam moderatora za spam.

33983.png
Opublikowano

można z 4-5 numerów wysyłać. Potem jest ban a 100% bo przetestowałem to na własnej skórze. Można odwołać się od bana, ale trzeba napisać im z jakiego numeru się wysyłało SMS na SM.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...