Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na: randomtp, bany/kicki/tempbany/unban, na drop z kamienia


virusytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, szukam "bardzo prostego" skryptu na:

- bana

- kicka

- tempbana

- Unbana

Chciałbym aby to był mniej wiecej taki kod ze:

To ma byc komenda /ban ,/tempban /unban /kick

i nie ma to miec nic wspolnego z essentials itd. czyli ma byc np: ban due to the player <- czy cos takiego..

i np jak ktos juz zbanuje gracza zeby pisalo na broadcast:

=============================

Gracz (%zbanowany) zostal zbanowany przez (nick tego co go zbanowal) powod: (powod)

=============================

I tak dalej z resztą.

Byłbym bardzo wdzieczny! Nie ma to byc jakos mega rozbudowany skrypt!

################################################################

Tak jak  w temacie, szukam skryptu na randomowe tp, czyli losowy teleport

Chcialbym aby po kliknieciu na gabke z kamiennym przyciskiem teleportowalo gracza w losowe kordy i to wazne:

- Aby nie tepalo go na oceany i tym podobne..

- Aby po teleportacji pisalo: Zostales teleportowany w losowe koordynaty (x: y: z:)

Bylbym bardzo wdzieczny..

#################################################

Tak jak w temacie, szukam skryptu ,który dropi z kamienia nam:

- Diament 15%

- Szmaragd 10%

- Zloto 15%

- Zelazo 15%

- Wegiel 5%

- Redstone 10%

- Jablko 5%

- Obsydian 15%

- Perly 10%

- Biblioteczki 10%

+ Chcialbym aby za wykopanie jednego kamienia gracz dostawal 10leveli expa - ale nie ze do ekwipunku tylko ten level do enchantowania.

Bardzo bylbym wdzieczny gdyby ktos zrobil takiego skrypta mysle ze jest prosty, ja niestety nie mam czasu ;/

 

 

Opublikowano

Masz tu na bany itd. napisany przeze mnie:

 

 

options:
    prefix: &8&l[&4xBan&8&l]

command /xban [<offlineplayer>] [<text>]:
    permission: xban.admin
    permission message: &4Nie posiadasz wystarczajacych pozwolen.
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if {xban::%arg 1%::ban} is not set:
                if arg 2 is set:
                    set {xban::%arg 1%::powod} to arg 2
                    set {xban::%arg 1%::ban} to true
                    kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na zawsze przez &e%player%&c. &cPowod: &e%arg 2%&c"
                    broadcast "{@prefix} &cGracz &e%arg 1% &czostal zbanowany przez &e%player%"
                    broadcast "                        &cPowod: &e%arg 2%"
                else:
                    set {xban::%arg 1%::powod} to "nie podano"
                    set {xban::%arg 1%::banujacy} to player
                    set {xban::%arg 1%::ban} to true
                    kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na zawsze przez &e%player%&c."
                    broadcast "{@prefix} &cGracz &e%arg 1% &czostal zbanowany przez &e%player%&c."
            else:
                send "{@prefix} &cPodany gracz jest juz zbanowany."
        else:
            send "{@prefix} &cPoprawne uzycie: &e/xban <gracz> [powod]"

command /xunban [<offlineplayer>]:
    permission: xunban.admin
    permission message: &4Nie posiadasz wystarczajacych pozwolen.
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if {xban::%arg 1%::ban} or {xban::%arg 1%::tban} is true:
                delete {xban::%arg 1%::ban}
                delete {xban::%arg 1%::tban}
                send "{@prefix} &cOdbanowano gracza &e%arg 1%&c."
            else:
                send "{@prefix} &cPodany gracz nie jest zbanowany."
        else:
            send "{@prefix} &cPoprawne uzycie: &e/xunban <gracz>"

command /xtempban [<offlineplayer>] [<text>] [<text>]:
    permission: xtempban.admin
    permission message: &4Nie posiadasz wystarczajacych pozwolen.
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                if {xban::%arg 1%::tban} is not set:
                    set {xban::%arg 1%::czas} to arg 2 parsed as number
                    set {xban::%arg 1%::tban} to true
                    set {xban::%arg 1%::powod} to arg 3
                    if arg 3 is set:
                        set {xban::%arg 1%::powod} to arg 3
                        broadcast "{@prefix} &cGracz &e%arg 1% &czostal zbanowany na &e%arg 2% &cminut."
                        broadcast "           &cprzez &e%player%&c. Powod: &e%arg 3%&c."
                        kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na &e%arg 2% minut &cprzez &e%player%&c. Powod: &e%arg 3%"
                        loop {xban::%arg 1%::czas} times:
                            wait 1 minute
                        delete {xban::%arg 1%::tban}
                    else:
                        set {xban::%arg 1%::powod} to "nie podano"
                        broadcast "{@prefix} &cGracz &e%arg 1% &czostal zbanowany na &e%arg 2% &cminut."
                        broadcast "                        &cprzez &e%player%&c."
                        wait 1 tick
                        kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na &e%arg 2% minut &cprzez &e%player%&c."
                        loop {xban::%arg 1%::czas} times:
                            wait 1 minute
                        delete {xban::%arg 1%::tban}
                else:
                    send "{@prefix} &cPodany gracz jest juz zbanowany."
            else:
                send "{@prefix} &cPoprawne uzycie: &e/xtemban <gracz> <czas> [powod]"
        else:
            send "{@prefix} &cPoprawne uzycie: &e/xtemban <gracz> <czas> [powod]"

command /xkick [<offlineplayer>] [<text>]:
    permission: xkick.admin
    permission message: &4Nie posiadasz wystarczajacych pozwolen.
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales wyrzucony przez &e%player%&c. Powod: &e%arg 2%&c"
            else:
                kick arg 1 due to "{@prefix} &cZostales wyrzucony przez &e%player%&c."
        else:
            send "{@prefix} &cPoprawne uzycie: &e/xkick <gracz> [powod]"

on join:
    if {xban::%player%::ban} is true:
        if {xban::%player%::powod} is "nie podano":
            wait 1 tick
            kick player due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na zawsze przez &e%player%&c."
        else:
            wait 1 tick
            kick player due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na zawsze przez &e%player%&c. Powod: &e%{xban::%player%::powod}%"
    if {xban::%player%::tban} is true:
        if {xban::%player%::powod} is "nie podano":
            wait 1 tick
            kick player due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na &e%{xban::%player%::czas}% minut &cprzez &e%player%&c."
        else:
            wait 1 tick
            kick player due to "{@prefix} &cZostales zbanowany na &e%{xban::%player%::czas}% minut &cprzez &e%player%&c. Powod: &e%{xban::%player%::powod}%"

 

 

 

Napisz, czy działa. Inne napisze wkrótce.

bjk8v7f.png

Opublikowano

Tutaj masz gotowy skrypt na losowy tp, który bardzo łatwo można edytować, ale domyślnie ustawiona jest gąbka.
http://pastebin.com/raw/m8AdrtgT
Jeżeli chodzi o skrypty na drop jest tego masa a tutaj masz 2 z nich, które bardzo łatwo można skonfigurować i edytować do własnych potrzeb.
http://pastebin.com/8ty6ePEJ
http://pastebin.com/K1t99Za4
http://pastebin.com/QkmkU41a

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...