Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Tablet Dell Venue i wiecznie włączający się BIOS


dynamo1233

Pytanie

Opublikowano

Witam!


 


Napotkałem problem z moim tabletem firmy Dell,


przy każdym włączaniu tableta włącza się bios (Zdjęcia w załoczniku).


Nie ważne jaką opcję wybiorę z 4 możliwych ("Reboot droidbot", "Reboot", "Recovery", "Power off")


efekt jest ten sam, czyli reset i ponowne włączenie się bios'u.


Pamiętam jedynie że przy pierwszej próbie "Recovery" dostałem powiadomienie o braku komendy,


czy jakoś tak. Dodam jeszcze że ekran od czasu do czasu mruga wygaszając się na sekundę.


 


Piszcie swoje propozycje co powinienem zrobić, czy jakieś informacje jeszcze wam potrzebne?


Obawiam się jedynie że będzie trzeba wgrywać od nowa system z czym miałbym problem.


Szukałem już sporo w internecie i Polskich i zagranicznych forach, w większościach używali


"Odina", a potem z kolei jakichś innych programów aż się wkońcu pomieszałem :c


Jeżeli jest potrzeba tego całego "flashowania" to moglibyście mi albo pomóc


albo przedstawić osobę bądź link do poradnika który chodź w mniejszym stopniu naprowadzi


mnie do naprawienia tableta.


 


Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam


jeżeli jest to zły dział czy robię spam


ale już to jest męczące a wierzę że są


ludzie co chcą pomóc :)


post-826446-0-30998300-1480784883.jpg

post-826446-0-02354700-1480784888.jpg

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tabletu korzystało jedynie 6 letnie dziecko, do momentu kiedy się zepsuł. A póki jest w moich rękach nikt,

włączając mnie, nie wgrywał nic na niego.

 

Zrobię tak jak mówisz ;v zobaczymy jaki będzie wynik.

Opublikowano

Czyli albo  bawiłeś sie z wgrywaniem softu i załącza się ciągle fastboot albo coś innego się zrypało

 Wgraj od nowa jak należy oryginalny system albo wgrywaj cokolwiek tak masz dokładnie z poradnikami. 

 

Masz fora na  XDA i forum.android.pl 

 

p.s. Nie masz BIOSu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...