-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
dynamo1233
dynamo1233
Witam!
Napotkałem problem z moim tabletem firmy Dell,
przy każdym włączaniu tableta włącza się bios (Zdjęcia w załoczniku).
Nie ważne jaką opcję wybiorę z 4 możliwych ("Reboot droidbot", "Reboot", "Recovery", "Power off")
efekt jest ten sam, czyli reset i ponowne włączenie się bios'u.
Pamiętam jedynie że przy pierwszej próbie "Recovery" dostałem powiadomienie o braku komendy,
czy jakoś tak. Dodam jeszcze że ekran od czasu do czasu mruga wygaszając się na sekundę.
Piszcie swoje propozycje co powinienem zrobić, czy jakieś informacje jeszcze wam potrzebne?
Obawiam się jedynie że będzie trzeba wgrywać od nowa system z czym miałbym problem.
Szukałem już sporo w internecie i Polskich i zagranicznych forach, w większościach używali
"Odina", a potem z kolei jakichś innych programów aż się wkońcu pomieszałem :c
Jeżeli jest potrzeba tego całego "flashowania" to moglibyście mi albo pomóc
albo przedstawić osobę bądź link do poradnika który chodź w mniejszym stopniu naprowadzi
mnie do naprawienia tableta.
Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam
jeżeli jest to zły dział czy robię spam
ale już to jest męczące a wierzę że są
ludzie co chcą pomóc
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.