Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drukarki - różnice, opłacalność


Terik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o tych drukarkach. Czym one się różnią technicznie, wiem, że jedna ma podajnik papieru a druga nie.

http://www.x-kom.pl/p/249819-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t700w-wifi-adf-kabel-usb.html

http://www.x-kom.pl/p/249818-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t500w-wifi-kabel-usb.html

 

Oraz czy te drukarki są opłacalne? Opłaca je się kupić jak drukować nie będę codziennie tylko co jakiś czas? A może macie jakieś inne propozycje.

Opublikowano

Co myślicie o tych drukarkach. Czym one się różnią technicznie, wiem, że jedna ma podajnik papieru a druga nie.

http://www.x-kom.pl/p/249819-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t700w-wifi-adf-kabel-usb.html

http://www.x-kom.pl/p/249818-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t500w-wifi-kabel-usb.html

 

Oraz czy te drukarki są opłacalne? Opłaca je się kupić jak drukować nie będę codziennie tylko co jakiś czas? A może macie jakieś inne propozycje.

 

 

Obecnie szczerze jakbym miał wydać tyle kasy To bym kupił ale laserową A nie atramentową Lecz też to zalezy od ciebie czy będziesz drukował w kolorze czy tylko na czarno 

 

Przykładowo coś w ten deseń :

 

http://www.x-kom.pl/p/210136-urzadzenie-wiel-laserowe-brother-dcp-l2560dw-wifi-lan-duplex.html

 

http://www.x-kom.pl/p/210137-urzadzenie-wiel-laserowe-brother-mfc-l2700dw-wifi-lan-duplex-adf-fax.html

 

Takie moje zdanie 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Opublikowano

Też polecam laserówkę, mimo że droższa i drukuje tylko na czarno ( albo biało jak kupisz odpowiedni toner ). 

 

Z laserówki wydrukuje sie 5x do 10x, czasem więcej  dokumentów niż na tuszu.  Z czasem okazuje się być tańsza w użytkowaniu bo toner zmienia sie raz na pół roku czy rok. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Też polecam laserówkę, mimo że droższa i drukuje tylko na czarno ( albo biało jak kupisz odpowiedni toner ). 

 

Z laserówki wydrukuje sie 5x do 10x, czasem więcej  dokumentów niż na tuszu.  Z czasem okazuje się być tańsza w użytkowaniu bo toner zmienia sie raz na pół roku czy rok. 

Potrzebowałbym bardziej kolorowej, bo zawsze jak coś do szkoły wydrukować to w kolorze mam cześć rzeczy ;p

Opublikowano

 

Też polecam laserówkę, mimo że droższa i drukuje tylko na czarno ( albo biało jak kupisz odpowiedni toner ). 

 

Z laserówki wydrukuje sie 5x do 10x, czasem więcej  dokumentów niż na tuszu.  Z czasem okazuje się być tańsza w użytkowaniu bo toner zmienia sie raz na pół roku czy rok. 

Potrzebowałbym bardziej kolorowej, bo zawsze jak coś do szkoły wydrukować to w kolorze mam cześć rzeczy ;p

 

 

Laserowe kolorowe już są droższe 

Oto najtańsze egzemplarze na x-kom

 

http://www.x-kom.pl/p/170971-urzadzenia-wiel-laser-kolor-hp-color-laserjet-pro-m176n-lan.html#specification

http://www.x-kom.pl/p/265638-urzadzenia-wiel-laser-kolor-canon-i-sensys-mf623cn.html#specification

 

Tak jak pisałem wyżej ty decydujesz 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...