Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NERFIBOT [STARA WERSJA] [GRZYBY, ZŁOTO i MISJE 0 SEKUND]


Gość Nerfinekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Bot, który udostępniam posiada następujące funkcje:


- dodawanie grzybów


- dodawanie złota


- misje na 0 sekund


 


co do banów na norbisf, to przynajmniej na razie nie ma (automatycznego) bana za misje na 0 sekund, a ten instaban, który jest mój bot potrafi obejść :)


 


Uprzedzam, że bot wygląda okropnie(ale działa). Został zrobiony przeze mnie na prośbę kilku użytkowników. Nie poświęciłem na niego wiele czasu (1h), a więc mogą być jakieś błędy(jeśli jednak uzupełnisz wszystko poprawnie to automatycznie otrzymasz grzyby).


 


Link: nerfibot.5v.pl


 


SPOSÓB NA NORBISF:


 


1. UŻYJ HACKA NA MISJE 0 SEKUND


2. POCZEKAJ NA/ZDOBĄDŹ 100 AWKI I STATUS WYPITYCH PIW RÓWNY ZERO (0 wypitych piw i 100 awki)


3. RÓB MISJE, ZA KAŻDĄ OTRZYMASZ GRZYBKA :)


 


Zapraszam do korzystania :)


 


Bot nie działa na serwerach:


 - Aterios


- Attessia


- Rosaf


- Sarthia


- Argium


- NorbiSF (nie da się dodawać grzybów i złota)


Dlaczego nie działa? Ponieważ na tych serwerach nie ma tego błędu.


Opublikowano

Uproszczona wersja DevBota wersja by nerfinek :D

Ważne że działa :)

wiesz design nie ważny ale przydał by się :) 

 

 

POLECAM !!

Opublikowano

działa na dreamsf?

Już teraz tak :)

Czm moj serwer jest w przykładowych? xD

To nie są przykładowe serwery. Tam są te serwery, które znam :)

  • 2 tygodnie później...
Gość Nerfinekk
Opublikowano

Działa ten bot na normalnym SF nie na jakichś privach ?

Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...