Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TP-Link TL-WN722N - po chwili wyskakuje błąd


Darek1189

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z ruterem wi fi TL-WN722N. Po zainstalowaniu sterowników z płyty gdy klikam ''on'' w http://screenshot.sh/m8ZQ7343pcZPZ  po chwili wyskakuje błąd http://screenshot.sh/mLdTQUdkp4AEr    

W programie który zainstalowałem z płyty jest tak: 

http://screenshot.sh/oe19VwbC0v5e5

http://screenshot.sh/oAkglYazYRHrJ

http://screenshot.sh/owjBCaCSaFflN

http://screenshot.sh/oAe1kJrXuIwrN

http://screenshot.sh/m7QrFYPEsCCQr

W obecnych połączeniach jest tak.

http://screenshot.sh/mFdpcm4A7TSSn

 http://screenshot.sh/oAAEI0iTzaYJ7

 

W telefonie jest zasięg od tego wi-fi ale ciągle piszą uzyskiwanie adresu ip...

Sam ruter chyba działa, bo mogę połączyć się od innego wi fi i czerpać z niego internet, ale sam udostępniać nie mogę... 

 

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Router nie ma sterowników więc je nie instalowałeś. Z tym to nie masz wcale problemu.  

 

Naucz sie nazywać urządzenia masz KARTĘ SIECIOWĄ WIFI na USB  i usiłujesz udostępnić połączenie przez to wifi. 

 

Podłącz i ustawiaj najpierw bez szyfrowania i dopiero jak się uda ustawiaj dalej. Najlepiej użyć konfiguracji Windowsa albo przeczytać instrukcję obsługi. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Router nie ma sterowników więc je nie instalowałeś. Z tym to nie masz wcale problemu.  

 

Naucz sie nazywać urządzenia masz KARTĘ SIECIOWĄ WIFI na USB  i usiłujesz udostępnić połączenie przez to wifi. 

 

Podłącz i ustawiaj najpierw bez szyfrowania i dopiero jak się uda ustawiaj dalej. Najlepiej użyć konfiguracji Windowsa albo przeczytać instrukcję obsługi. 

Jak mam ustawiać bez szyfrowania ? Jak użyć konfiguracji windowsa? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...