Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwóch dresów pobiło 11 latka


Vein.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem czy jestem ślepy czy coś ale nie widzę nigdzie informacji o tym jaka to miejscowość (z filmików proponowanych może Elbląg(?)) ;_; 

 

 

LOL, ok, to Elbląg  :v

 

Spróbuję poprawić jakość twarzy i wrzucę tutaj ;_;

 

#sorry 

 

jakość jest tak słaba, że raczej nic nie mogę zrobić ;___;

Opublikowano

Nie wiem czy jestem ślepy czy coś ale nie widzę nigdzie informacji o tym jaka to miejscowość (z filmików proponowanych może Elbląg(?)) ;_; 

 

 

LOL, ok, to Elbląg  :v

 

Spróbuję poprawić jakość twarzy i wrzucę tutaj ;_;

 

#sorry 

 

jakość jest tak słaba, że raczej nic nie mogę zrobić ;___

Haha Elbląg, jakieś 40min drogi mam XDDDDD

 

woj. pomorskie takie przykre :/

 

Tak jak pakoltv usiadł lamus j****y na dziadka który śpi na ławce(pewnie bezdomny albo pijak) i sobie zdjęcie zrobił, gość w realu na pół liścia zleci a wyprawia takie maniany że masakra

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

O tym, że dziecko miało niby ''zabrać piwo'', to zwykła ściema, aby tylko się usprawiedliwić. Wstyd, że takie rzeczy się dzieją. 

Opublikowano

Może fikał ten 11 latek? większośc takich skurwieli fika do starszych bo chce się przypodobać kolegom i dostał za swoje

A jak nie fikał to trudno ważne że naszym użytkownikom forum nic się nie stało i wszyscy jesteśmy bezpieczni.

Opublikowano

Wy kur.wa jesteście tak znieczuleni ze masakra matka sprawcy jest sędziną a ojciec klawiszem więziennym chu.ja mu zrobią. Matka odbierała kondona z aresztu bodajże i parę minut później pobił tego chłopca a ci co piszą konfident czy tam prawidłowo ze dostał wpierdol, życzę wam kur.wa wszystkiego najgorszego, sami byście kur.wa się pierwsi rozj.ebali tepe dzidy

PS.mogę dostać za to ostrzeżenie wyje.bane mam na to, powiedziałem to co myśle.

Opublikowano

Wy kur.wa jesteście tak znieczuleni ze masakra matka sprawcy jest sędziną a ojciec klawiszem więziennym chu.ja mu zrobią. Matka odbierała kondona z aresztu bodajże i parę minut później pobił tego chłopca a ci co piszą konfident czy tam prawidłowo ze dostał wpierdol, życzę wam kur.wa wszystkiego najgorszego, sami byście kur.wa się pierwsi rozj.ebali tepe dzidy

PS.mogę dostać za to ostrzeżenie wyje.bane mam na to, powiedziałem to co myśle.

 

Wiesz, że to bait?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...