Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Możliwość wejścia na serwer przez wersje 1.7-1.10


Grozgoz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Posiadam serwer 1.7-1.8, chciałbym, żeby dało się wejść na niego przez wersje 1.7.x, 1.8.x, 1.9.x oraz 1.10.x, wiem, że istnieje taka możliwość, ale nie wiem jak to zrobić... :(  PROSZĘ O POMOC W TEJ KWESTII! Dam Lajka!

Opublikowano

 

jeśli chcesz móc wejść przez wersje 1.7-1.10 to wgraj plugin ProtocolSupport pod zgodną wersje silnika

https://www.spigotmc.org/resources/protocolsupport.7201/

Plugin wywołuje na moim serwerze tysiące errorów po czym automatycznie wyłącza się serwer. :(

 

 

 

Spigot 1.7.10 Wspiera wersje od 1.7.x do 1.8.x.

A jeśli zainstaluję przykładowo silnik CraftBukkit 1.7.2 i wgram plugin ViaVersion, albo ewentualnie spróbuję wgrać ProtocolSupport to gracze będą mogli wchodzić przez wersje 1.7.x - 1.10.x ?

Opublikowano

@up 

Na Spigot 1.10.2 nie działa jeszcze większość pluginów takich jak np. Marriage, Sylvester, EchoPet, Citizens itp. a na nich bardzo mi zależy.

Poza tym mam przygotowane już 2 serwery + bungeecord na wersji spigot 1.7-1.8, więc wgrywanie EWENTUALNIE tej nowej wersji mogłoby wiele rzeczy zepsuć... :/

Nie da się jakoś inaczej tego zrobić? Chciałbym to zrobić jak najszybciej.

Opublikowano

Musisz miec spigot 1.8 wtedy dziala viaversion ale wtedy gracz 1.7.x nie beda mogli

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

@up 

Ale mi właśnie bardzo zależy też na tej wersji 1.7

ProtocolSupport wydaje się być najlepszy, ale chyba musi być silni Spigot 1.10 ... A tak jak wspominałem wyżej na tej wersji nie działa kilka niby małych ale jednak ważnych pluginów

Opublikowano

Marriage na 1.10 - https://www.spigotmc.org/resources/marriage-master-mc-1-7-1-11.19273/

 

Echopet na 1.10 - https://www.spigotmc.org/resources/echopet.22211/

 

Citizens2 na 1.10 - http://ci.citizensnpcs.co/view/Citizens/job/Citizens2/ 

 

Tego Sylvestra chyba nie będzie na 1.10, ale poza tym wszystkie ważne pluginy są. Nowsza wersja zawsze jest lepsza, masz przykład np. z tym ProtocolSupport.

strange1.jpg

Opublikowano

Marriage na 1.10 - https://www.spigotmc.org/resources/marriage-master-mc-1-7-1-11.19273/

 

Echopet na 1.10 - https://www.spigotmc.org/resources/echopet.22211/

 

Citizens2 na 1.10 - http://ci.citizensnpcs.co/view/Citizens/job/Citizens2/ 

 

Tego Sylvestra chyba nie będzie na 1.10, ale poza tym wszystkie ważne pluginy są. Nowsza wersja zawsze jest lepsza, masz przykład np. z tym ProtocolSupport.

Ten link do Citizens2 nie działa, ale mniejsza o to, bardzo dziękuję za odpowiedź, ale istnieje jeszcze kwestia BungeeCorda jest owy silnik na 1.7.-1.10? 

Opublikowano

protocolsupport jest zdecydowanie lepszy od wszystkich, ale trzeba mieć 1.10.2 ale polecam jesli wyskakuja errory to poszukaj po internecie może jakis dodatkowych pluginów trzeba.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

@Greyovsky

Plugin już miałem podrzucony przez kolegę wyżej, ale nie obsługuje on wersji 1.7

 

 

 

Ze zwykłym serwerem już sobie poradzę według wskazówek wyżej, ale co BungeeCordem? Można jakoś na niego wgrać np. ten ProtocolSupport?

Opublikowano

Bungeecord z tego co wiem jest to tylko łącznik serwerów i wykorzystuje 1 serwer jako lobby. Na ten serwer lobby wgrywasz i będzie działał. Jedynie co to musisz zrobić to wgrać ten plugin na każdy serwer

GTX 1050 vs GTX 1050TI

- różnicy ceny - 21%

- różnicy wydajności - 12%

RX 460 2GB vs RX 460 4GB

- różnicy ceny - 17%

- różnicy wydajności - 1-2%

GTX 1050 vs RX 460 2GB

- różnicy ceny - 11%

- różnicy wydajności - 18%

GTX 1050TI vs RX 460 4 GB

- różnicy ceny - 15%

- różnicy wydajności - 20-40%

Opublikowano

Niestety się nie da, pisze BungeeCord 1.8 i wielkie g.. :(

Trzymaj, przyjacielu.

link: https://drive.google.com/open?id=0BwEQJvJhA0FoMzF5TlhpNGdpSHM

skan: https://www.virustotal.com/pl/file/b0b6e6a8fd84c468fad138a986048737b2a697ae94885c76d720e57b425affb8/analysis/1480808275/

 

Instrukcjazs

Wypakuj Plugins do folderu z serwerem włącz serwer i się ciesz z wersji 1.7 do 1.10

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na googler

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Opublikowano

 

Niestety się nie da, pisze BungeeCord 1.8 i wielkie g.. :(

wgraj Hexa BungeeCord'a

https://github.com/HexagonMC/BungeeCord/releases

on bez żadnych wtyczke działa od 1.7 do 1.11

a przynajmniej tak mi się wydaje

 

Na pewno skorzystam z HexaCorda :) Dzięki za podesłanie linku! 

 

 

 

Niestety się nie da, pisze BungeeCord 1.8 i wielkie g.. :(

Trzymaj, przyjacielu.

link: https://drive.google.com/open?id=0BwEQJvJhA0FoMzF5TlhpNGdpSHM

skan: https://www.virustotal.com/pl/file/b0b6e6a8fd84c468fad138a986048737b2a697ae94885c76d720e57b425affb8/analysis/1480808275/

 

Instrukcjazs

Wypakuj Plugins do folderu z serwerem włącz serwer i się ciesz z wersji 1.7 do 1.10

 

Dzięki za link, ale zostanę przy HexaCord :)

 

 

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na googler

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Serwery bungecoorda maja taka funkcje ale chyba nowe spigoty maja juz taka funkcje poszukaj na google. Sporo jest do tego poradników.

Nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi...... 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...