Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS-FAJNY.PL Serwer z myślą dla użytkowników


ZenezPL1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam:

 

1. Crack licka

2.Crack m-bot

3.Ataki na inne serwery oraz osoby.

4.Rozsyłanie IP użytkowników

Opublikowano

Nie polecam,

 

- MBot crackowany,

- Admini "Pro hakerzy", 

- Grożenie atkami,

- Reklama,

- Rozsyłanie danych informacji.

 

Dowód reklam:

<16:09:45> "Wlasciciel ts-fajny.pl" connected to channel "[cspacer]۩๑ Poczekalnia ๑۩"
<16:10:09> "Bot Ts-fajny"

 

Screen:

 
 
Kolejny screen:
Opublikowano

Po pierwsze, najmniej kreatywny TeamSpeak jaki widziałem od paru miesięcy.

 

Wygląd skopiowany od Unlimited-TS3 - mogliście chociaż nie nazywać spacerów w ten sam sposób, z tymi samymi znaczkami i stylami.

 

Domena również mało kreatywna.

 

Ikonki fajne, ale dlatego że widziałem je wcześniej, nic waszego w tym nie ma.

 

Niedopracowane wogóle:

 

https://scr.hu/Yn6JgG

 

Grafiki macie połowicznie po polsku połowicznie po angielsku. Tandeta jakich mało.

 

Nie wspomnę o tym że poziom języka polskiego wręcz upokarza gdyż reklamujecie polski serwer, a widzę teksty typu "copyrights" które swoją drogą nie wiedziałem że istnieje jako słowo które wolno użyć w tym kontekście mimo 11 lat spędzonych na Wyspach:

 

https://scr.hu/dn97Bn

 

Swoją drogą, poprosiłbym linka do tej nowej platformy która u was jest reklamowana - nazywa się Faceebok

 

Nie wiem czy uptime tego rzędu, sugeruje stabilność usługi:

 

Name:Ts-Fajny.pl * Darmowy * Stabilny * [34]

Address:ts-fajny.pl
Version:3.0.13.4 on Linux
License:Licensed hosting provider
Uptime:1 day 1 hour 34 minutes 20 seconds
Current Channels:516
Current Clients:38 / 512 
Current Queries:5 / 512

 

 

Ciekawe sformułowanie zostało użyte w reklamie:

 

Na naszym serwerze wszystko jest dostępne i najważniejszą sprawą za FREE.

 

Po raz kolejny, reklamujesz sie na angielskim forum czy jednak na polskim?

 

Jeszcze takie pytanie, po co reklamujecie że macie strone, skoro jest ona w budowie?

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

 

 

 

 

 

 

Gość dominik148
Opublikowano

1. Only crack

2. Ataki na inne serwery oraz reklamowanie sie na nich.

3. Zero Stabilności i zabezpieczeń. 

b4kTpeT.jpg

exsGBgD.jpg

 

 

3. Piszecie że niskie pingi ta?

 

 

LsK958h.jpg

 

 

 

Reklamujcie się dalej na innych serverach... :>

 

NIE POLECAM !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...