Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Postać na topa dla początkującego


JugensiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, dopiero zacząłem grać w lola, 10lv.

Szukam jakiejś postaci, która pasuję do mojego opisu, ponieważ nie znam wszystkich champów.

Pograłem trochę postaciami z rotacji, ale żadna mi nie przypadła, jedynie może master yi ale bez runek i masterek ciężko.

 

 

Postać na top/mid

Oczekuję mniej więcej tego :

- Łatwa farma ( skille, które mi to ułatwią )

- Dobry dmg

- W miarę hp

- Spory dmg z r

- Skille bez buffów ( same bijace ), a jak już to hp

- najważniejsze, ŁATWA DO OGARNIĘCIA

 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Lux sounds good man

Bardzo fajny mid laner

Łatwa kontrola linii, push clear etc

Dodatkowa mocną stroną lux jest jest jej one shot combo, w mid game możesz już robić większość przeciwników jednym combosem, więc sporty burst i kozak poke ci się u niej spodobają

Shield także często ratuje tyłek :D

Jedyną wadą jest jej snear którym trzeba trafić, bo inaczej krucho :s

Opublikowano

Do tego opisu najbardziej nadaje się kulturystka która zaprzyjaźniła się z krakenem.

 

Toper jak najbardziej pasujący do twojego opisu

Illaoi czyy jakos tak

q - niezła farma + duże dmg 

w - doskok do postaci + bonus taki że macki które sa obok też biją w ten cel

e - wysysa dusze celu i przekazuje obrazenia 

r - w poblizu pojawiają sie macki które zadają duze dmg / na platynie na rankedach nikt praktycznie nie gra tą postacią bo jest nie doceniona przez duża ilość graczy, zaś ja powiem śmiało ze na topie z dobrym ultem mozesz ugrać 2 na 1. (wiele razy tak miałem gdy jungler enemy chciał pomóc, to jeszcze padł)

i pasywka - co 20 sek pojawia ci się obok macka która zadaje dmg 

 

combo : e>r>w>q :)

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Kayle

Q - stun

W - leczenie + speed

E - bijesz obszarowo, przy dobrym as nie do zapushowania

R - niesmiertelnosc

 

Nasus

Q - na staki, cos jak E u kayle tylko dziala na 1 hita i daje dodatkowe ad, pod koniec gry nie do zdarcia z dobrym buildem

W - spowalnia przeciwnika, z E kozackie

E - okrąg ktory zadaje obrazenia, kozackie do farmy, granie pod full E > Q > W daje ci easy wina jezeli team w miare ogarnie

R - stajesz sie duzy, wiekszy dmg, wiecej hp 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...