Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Darkorbit 20 lvl 20 lf4 ful 30 pp havo 100zł


MPCpiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto Darkorbit
Metoda kontaktu: Forum
Opis rzeczy: Konto znajduję się na serverze Skandynawia 2. Na koncie znajduję się 20 lf4 8 irysów apis zeus, full havok, prawie wszystkie statki, Resztę informacji na priv

Oczekiwana/oferowana cena: 100 zł PSC do negocjacji
Zdjęcia/inne informacje: Na priv

Opublikowano

Co z tego że bocone? Jak do tej pory nie było zbanowane, to chyba nie ma obaw.

 

Co do konta, mam pytanie - jak dużo Polaków jest na Skandynawii, a ile jest ogólnie graczy?

Opublikowano

Co z tego że bocone? Jak do tej pory nie było zbanowane, to chyba nie ma obaw.

 

Co do konta, mam pytanie - jak dużo Polaków jest na Skandynawii, a ile jest ogólnie graczy?

Diabliczka jest polką top 3, nero top 15. Dużo polaków tam grało, a jak jest teraz to nie wiem ;)

 

@ref

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oferta nieaktywna przez miesiąc, archiwum. Jeżeli będziesz chciał ją przywrócić, to napisz mi prywatną wiadomość.


Oferta nieaktywna przez miesiąc, archiwum. Jeżeli będziesz chciał ją przywrócić, to napisz mi prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...