Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skrzynia ucznia, drop szkat z każdego moba.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jak w temacie, jak ustawić drop ze skrzyni ucznia (swój jaki kto tam chce).

 

Jak ustawić broń ze średnimi np id 229 (tzw.Tasak), żeby po ulepszeniu z truty miał średnie.

 

Jak ustawić drop szkat czy to blasku czy ebonitowych z każdego moba i modyfikowac drop ze szkaty?

 

Jak dodać automatyczną wiadomośc serwera?

 

Jak dodać PW obok nicku na wołaj.

 

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdzrawaim :>

Opublikowano

Skrzynie ucznia: na serwerze plik special_item_group. txt (szukasz ID skrzynek)

Srednie: ustawiasz wpisując query, tylko oczywiscie zmieniasz ID, według 2 posta z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1167319-brak-bonow-sr-i-um-terenzo/#entry10012809

Jeśli chcesz z każdego mooba, to najlepiej questem. Jest pełno takich questów. Żeby edytować drop szkatek to special_item-group.txt

Automatyczna wiad. http://www.mpcforum.pl/topic/424093-szukamautomatyczna-wiadomosc/#entry3029627

Tutaj masz nick jako hyperlink do PW http://www.mpcforum.pl/topic/824331-nick-na-wolaj-jako-hyperlink-do-pw/#entry6071571 jeśli Ci to odpowiada.

Opublikowano

Ale Ty chcesz ustawić te średnie jedne, których zmienić nie mogą, czy po prostu z truty ma być itemek, który też ma średnie (ktore gracze moga zmieniać). Jeśli to 2 to wlasnie w taki sposób musisz to zrobic, jak napisalam wyżej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...