Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę wgrać ROMu na Kiano Young II S


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałem wgrać rom/soft nie wiem czym się to różni , programem livesuite, tylko mam problem bo robie tak jak w instrukcji: (wrzucam do załącznika), i jak klikam volume- i start to pokazuje sie logo kiano i tablet się wyłącza, potem spróbowałem jednak volume+ i power to system windows piknoł i zaczął szukać sterownika i nie udało mu się go zainstalować pisało że nie znalazł sterownika online itd.., problem ze sterownikiem chyba jest, próbowałem na 2 komputerach i to samo się dzieje. Zresztą tu wkleję tą instrukcję
 
Instrukcjia wgrania rom-a do tabletu przy pomocy programu LiveSuitPack
 
1. Wy³¹czamy tablet YOUNG IIs
 
2. Pod³¹czamy tablet do komputera poprzez kabel USB - MiniUSB znajduj¹cy siê w pude³ku po tablecie.
 
3. Uruchamiamy program LiveSuit 
 
4. Naciskamy przycisk "Selecting" i ze swojego dysku wybieramy jedno z dwóch oprogramowañ, które wczeœniej pobraliœmy.
 
5. Nastêpnie podpiêty wczeœniej do komputera tablet uruchamiamy za pomoc¹ dwóch przycisków:
 
- naciskamy przycisk "VOL -" i ca³y czas go trzymamy
 
- jednoczeœnie naciskamy przycisk "Power" - równie¿ go trzymamy wciœniêty razem z "VOL -"
 
Obydwa przyciski nale¿y trzymaæ wciœniête przez oko³o 3-10 sekund w zale¿noœci w jakim czasie nasz komputer doinstaluje sobie sterowniki urz¹dzenia.
 
6. Nastêpnie LiveSuit poka¿e okno dialogowe, nale¿y wcisn¹æ przycisk "NO". Wciœniêcie przycisku "YES" mo¿e spowodowaæ uszkodzenie oprogramowania w tablecie.
 
7. Pasek postêpu informuje nas o etapie aktualizacji oprogramowania.
 
8. Po zakoñczonej aktualizacji LiveSuit nas o tym poinformuje komunikatem "Update success"
 
9. Od³¹czamy tablet od komputera i czekamy na pierwsze uruchomienie.

Opublikowano

Skoro nie masz sterowników to po co instrukcja, poszukaj sobie po forach czy zainstaluj je ze strony producenta pewnie wą w programie do obsługi. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...