Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wzrost cen ubezpieczeń i akcyzy za używane auta


Dienga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tzw "dobra zmiana" szykuje nam nowe jarzmo w postaci wzrostu cen ubezpieczeń i akcyzy za starsze auta z zachodu w celu wzrostu sprzedaży nowych aut. Już widzę jak człowiek z kredytem, zarabiający nieco ponad tysiąc złotych do ręki ma kase na auto z salonu, chyba że sprzeda nerkę i kawałek wątroby, a jego żona pójdzie pod latarnie lub na pobocze autostrady. Nie wspominając też że takie prawo będzie rajem dla cwaniaczków którzy będą wciskać różne nowe auta ale za to po powodzi lub powypadkowe.

Udostępniajcie też ten film gdziekolwiek możecie

Opublikowano

Ale co to zmieni, ludzie dalej będą jeździć starymi autami, a tą durną ustawą tylko utrudniają handel samochodami.

Będą jeździć ludzie autami z 2004 albo i starszymi przez całe lata, nie będą ich wymieniać i w obiegu przez cały czas będą te same auta które z roku na rok będą podwyższać średnią wieku auta w Polsce. Do tego jeszcze ma być obniżona akcyza na auta nowsze, czyli ustawa dla bogatych a przeciwko biednym. Pod filmem który wrzucałem ktoś dobrze napisał, za PO-PSL Polacy uciekali z Polski autami, teraz będą uciekać pieszo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...