Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Diablo II Lord of Destruction - gdzie kupić CD-Key?


kacpicygan123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Otóż niedawno pobrałem sobie Diablo II Lord of Destruction, jednak kiedyś grałem w wersję multiplayer na oryginale. Oczywiście do tego potrzebny jest Klucz. Czy wie ktoś, gdzie takowy można kupić? I aby cena wynosiła od 20 - 30 zł. Mogą być sklepy normalne jak i sieciowe. Podajcie jakiś namiar/stronkę! Będę z góry wdzięczny, obszukuję się po forach, tylko MpcForum mi zostało! Proszę!

 

Dam Naj i Like za odpowiedź ;)

Opublikowano

Odsyłam Cię do strony oficjalnej -> Klik

-Gra w wersji cyfrowej za ok. 44 zł. 

 

Oraz do sklepu kinguin'a -> Klik

-Klucz do BN'a w regionie europejskim za 30 zł.

 

* Nie sprawdzałem tych ofert na własnej skórze, sugeruje co pisze na stronach.

 

Pozdrawiam - Ryszard.

Opublikowano

Ale wszędzie trzeba mieć konto bankowe/PayPala/kartę kredytową, a ja nie mam nic z tych rzeczy. :/ Ewentualnie powiedzcie, jak mieć PayPala, bo muszę podać kartę kredytową, której nie mam.

Opublikowano

Ale wszędzie trzeba mieć konto bankowe/PayPala/kartę kredytową, a ja nie mam nic z tych rzeczy. :/ Ewentualnie powiedzcie, jak mieć PayPala, bo muszę podać kartę kredytową, której nie mam.

A przelew pocztowy na rachunek bankowy? O ile się nie mylę nie potrzebujesz nic, poza wzięciem z poczty kartki i wypełnieniem jej oraz zwrotem do poczty wraz z zapłatą kwoty, którą chcesz przelać. Idź na pocztę, poproś o papierek do przelewu, wypełnij, oddaj z pieniędzmi i gotowe. :D

  • 1 rok później...
Opublikowano (edytowane)

możesz przelać mi na konto a ja wtedy opłacę ci ze swojego konta :D

myślę że troszkę Ci podpowiedziałem rozwiązanie :P

Edytowane przez andrew8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...