Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagralibyście na takim serwerze?


TheZiom_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemaneczko, ostatnio mam w planach zrobienia Klasycznego Hardcore, typu skkf, czy mchc 


Nie byłoby pandor, czy coblexu (lecz co do coblexu to się zastanowię) 


 


Drop był by bardzo niski, 


na diamenty 0,2 


 


Bana za smierc dostawało by się na 1 godzinę 


Po zabiciu gracza byłby ranking pod tabem oraz na czacie


i by wypadała z niego głowa, 


 


Niestety, wysza ranga niz Suporter, nie mogła by być w gildi (możliwość faworyzacji)


 


Serwer byłby inspirowany mc.skkf.net czy początkami mchc.pl, 


 


Teraz tylko pytanie do was,  czy robić taki serwer.


Opublikowano

Nie i jeszcze raz 

żeby zrobić serwer hardcore musisz mieć 

- Umiejętnego technika

- Paczke Anty cheat 

- Reklamę u youtuberów 20k+

- Historia serwera żeby gracze mogli zaufać 

Inaczej nic z tego nie bd wiem bo gram na takich serwerach od 4 lat i wiem jak wyglądają stary serwerów bez żadnej historii 

Opublikowano

miejetnego technika posiadam

Co do paczki, spróbuję skontaktować się z blazingpackiem.

Reklame również załatwie u YouTubera z 40k widzów :)

A co do historii serwera - wszystko musi miec swój początek 

Nie i jeszcze raz 

żeby zrobić serwer hardcore musisz mieć 

- Umiejętnego technika

- Paczke Anty cheat 

- Reklamę u youtuberów 20k+

- Historia serwera żeby gracze mogli zaufać 

Inaczej nic z tego nie bd wiem bo gram na takich serwerach od 4 lat i wiem jak wyglądają stary serwerów bez żadnej historii 

 
Opublikowano

Wiesz, robisz serwer wg. własnych "widzimisie" - ja bym na Twoim miejscu oszczędził czasu na robotę przy takin serwerze bo to nie da Tobie żadnych efektów. Po drugie, nie ma czegoś takiego jak stare serwery, były (są) i będą nikt ich nie zastąpi, zrób coś czego jeszcze nikt nie ma, bo pchanie się na siłe z takim trybem to bezsens.

 

Umiejętny technik? - jeśli jest taki na poziomie, to czemu nic o Nim dodatkowo nie napisałeś..

Trzeba mieć własny pomysł, pieniądze i oczywiście "zdanie graczy" bo to się liczy na tym świecie, zrobisz według swoich upodobnień to nie licz choć na te 50 osób.

Opublikowano

Serwera hardcore bez dobrego planu nie zrobisz taka moja rada rozpisz pierw to sobie i napisz pluginy od nowa bo tymi z neta to raczej nie wyjdzie 

Ps. mam pytanie za co @up dostał ostrzeżenie ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...