Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut}Jak Poprawnie Zainstalowac Mod Kamera I Multihaka V 8.0


GrzechuxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich którzy oglądają ten temat.

Widziałem , że wielu z was niewie jak zainstalowac poprawnie kamer moda

i Multihaka v 8.0. Więc postanowiłem wam pomudz.

 

Oto poradnik jak dobrze zainstalować moda i haka.

 

1.Instalujemy metina z 2008 roku.

2.Odpalamy metka i czekamy aż śię spathuje,ale nie torentujemy.

3.Teraz pobieramy najnowszego Kamer Moda w paczce multihak v8.0 (link ze skanem poniżej)

4.Kamer Moda wypakowujemy do metina którego zainstalowaliśmy.

5.Haka Wypakowujemy do zainstalowanego metina

 

 

Poradnik jak odpalic metina z hakiem

 

 

1.Uruchamiamy plik obejście (czekamy aż zniknie ikonka)

2.Odpalamy metina z pliku "Metin2mod"

3.Logujemy się na postać

4.Uruchamiamy multihaka (gdy się uruchomi powinno wyskoczyć okienko)

u góry Będzie pole "Metin2 Proces Name" które trzeba zmienić klikając w Przycisk obok.

Zmieniamy tekst w polu na ten " metin2mod.bin"

5.Gdy to zrobimy klikamy na przycisk "Start UG Multihack v 8.0"

6.Wyskoczy nam pole z wyborem opcji haka.

7.Wybieramy postać

8.Teraz można ustawic haka wedle uznań

 

Do działania haka potrzebujemy "Net framework 3.5"

 

Linki:

 

kamer mod + Multihak v8.0: http://hotfile.com/dl/47149829/d605f37/Kamer_mod__Multihak_v8.0.rar.html

 

Skan : http://www.virustotal.com/pl/analisis/dcbcd7ab95e6f28969809b89c9b0f64525dde09517f6adc428789a293b079b77-1276017380

 

Net framework: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/biblioteki/.NET_Framework.html

 

W kamer modzie są wiry (Nieszkodzące)więc jak co to można bobrac z oficjalnej strony kamer moda i tyle.

 

Prosze o plusy jeżeli się podoba to mój pierwszy tut

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...