Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielka destabilizacja klimatu w następnych dniach


Milian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę zobaczyć: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/116492,pogoda-na-zywo-najnowsze-wiesci-przez-cala-dobe

http://pamola.um.maine.edu/fcst_frames/GFS-025deg/5-day/GFS-025deg_WORLD-CED_T2_anom_5-day.png

http://pl.sat24.com/pl/forecastimages/azie/forecasttemp Przyjrzyjcie się temperaturom. 

 

Jak widzicie. Pogoda destabilizuje się. Pewnie z powodu globalnego ocieplenia. W październiku  w Polsce w dużej ilości regionów suma opadów była rekordowa,od kąd zaczęto prowadzić pomiary. Od października prawie codziennie niebo jest szare. Gorzej chyba niż w wielkiej brytani. Nad azją rozbuduje się rekordowo potężny wyż. Mam wrażenie, że u nas zaostrza się klimat morski a u nich kontynentalny. Co wy o tym sądzicie?

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Kwestia czasu gdy ciągle potrajające się fabryki i nieświadomi niczego ludzie doprowadzą tą ziemię do zagłady. Nie teraz ale za parę pokoleń nic tu nie pozostanie, a to co jest teraz to pierwsze objawy. Zresztą nie po to szukają nowej planety

Opublikowano

Cokolwiek się z klimatem dzieje to jest to rzecz absolutnie normalna i w ciągu całego istnienia ziemi klimat zmieniał się wiele razy od upałów na całym globie na skrajnym ziemnie kończąc. Gadanie, że to wina człowieka jest totalną bzdurą powtarzaną przez ekoterrorystów. Co dinozaury za dużo do pieca dawały, że w ich okresie średnia temperatura na ziemi była o wiele wyższa niż dzisiejsza? A może to ogniska ludzi pierwotnych tak zatruły atmosferę, że nastała epoka lodowcowa?

Cyrk.png

Opublikowano

Wpływ człowieka na klimat jest ogromny, mimo że emitujemy zaledwie ok. 2% gazów cieplarnianych ma to wpływ na środowisko z tego względu że nawet tak niewielka ingerencja człowiekai zaburza cały globalny mechanizm i wszystko się pierdoli. :)

 

Mi tam się to podoba, w lato chłodniej, w zimę cieplej. Cały rok umiarkowana temperatura :)  Niestety rodzi to kolejne pytanie - kiedy opierdolą nas bakterie? :s    ( dla niekumatych w tematcie - te które powinny wyginąć w piźdzącej ziemie)

Opublikowano

Proszę zobaczyć: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/116492,pogoda-na-zywo-najnowsze-wiesci-przez-cala-dobe

http://pamola.um.maine.edu/fcst_frames/GFS-025deg/5-day/GFS-025deg_WORLD-CED_T2_anom_5-day.png

http://pl.sat24.com/pl/forecastimages/azie/forecasttemp Przyjrzyjcie się temperaturom. 

 

Jak widzicie. Pogoda destabilizuje się. Pewnie z powodu globalnego ocieplenia. W październiku  w Polsce w dużej ilości regionów suma opadów była rekordowa,od kąd zaczęto prowadzić pomiary. Od października prawie codziennie niebo jest szare. Gorzej chyba niż w wielkiej brytani. Nad azją rozbuduje się rekordowo potężny wyż. Mam wrażenie, że u nas zaostrza się klimat morski a u nich kontynentalny. Co wy o tym sądzicie?

 

Informacja nieprawdziwa: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rekordy_klimatyczne_w_Polsce

 

"Od października prawie codziennie niebo jest szare." Jak każdej jesieni.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

. Od października prawie codziennie niebo jest szare. Gorzej chyba niż w wielkiej brytani. Nad azją rozbuduje się rekordowo potężny wyż. Mam wrażenie, że u nas zaostrza się klimat morski a u nich kontynentalny. Co wy o tym sądzicie?

>jesień

>październik

>narzekaj mało dni słonecznych ciungle pochmurno

>kappa

Tak jak pisano wyżej ocieplenia były jeszcze zanim człowiek pojawił się na ziemi. Obecnie też np wybuchy wulkanów uwalniają wielkie ilości gazów do atmosfery, nałożysz sankcje ekonomiczne na wulkany za nadmierną emisję gazów? Albo na produkcję bydła?

Opublikowano

Jak już chodzi o zanieczyszczenia to ja bardziej martwiłbym się o Polskę, doprawdy jest sporo miast gdzie w powietrzu jest po prostu trucizna. 80% (jak nie więcej) produkcji energii to węgiel, reszta to jakieś marne wiatraki i panele słoneczne na które dodatkowo ludzie narzekają, bo na plaży mają wiatr. Nie mówiąc już o jakiś wielkich firmach, które na produkcji i chemii zarabiają, ale i tak lepiej sprzedać lasy niż starać się jakieś mieć, by chociaż trochę tego smrodu czyściły xD

pyhvh7E.png


 


Opublikowano

Zielone płuca Ziemii to mit, najwiecej tlenu pochodzi z oceanów. Żal mi ludzi którzy wierzą że człowiek jest sprawcą globalnego ocieplenia. Klimat to nie liczba Pi tylko środowisko które cały czas się zmienia. 30 lat temu ludzie bali się silnych wyładowań atmosferycznych towarzyszących slabym opadom deszczu, jakie nawiedzały Europę, obecnie w Polsce możemy zaobserwować potężne nawałnice ze szczatkowymi wyładowaniami atmosferycznymi. Za parenaście lat znowu inne zjawiska meteorologiczne będę występować w naszym klimacie. Wszystko jest naturalnym cyklem ziemi, a mass media i politycy zarabiają na stereotypowych obrońcach klimatu i tym samym wypychają dobie kieszenie naszymi pieniędzmi które przeznaczane są na walkę z globalnym ociepleniem.

Opublikowano

Zielone płuca Ziemii to mit, najwiecej tlenu pochodzi z oceanów. Żal mi ludzi którzy wierzą że człowiek jest sprawcą globalnego ocieplenia. Klimat to nie liczba Pi tylko środowisko które cały czas się zmienia. 30 lat temu ludzie bali się silnych wyładowań atmosferycznych towarzyszących slabym opadom deszczu, jakie nawiedzały Europę, obecnie w Polsce możemy zaobserwować potężne nawałnice ze szczatkowymi wyładowaniami atmosferycznymi. Za parenaście lat znowu inne zjawiska meteorologiczne będę występować w naszym klimacie. Wszystko jest naturalnym cyklem ziemi, a mass media i politycy zarabiają na stereotypowych obrońcach klimatu i tym samym wypychają dobie kieszenie naszymi pieniędzmi które przeznaczane są na walkę z globalnym ociepleniem.

Zielone płuca to mit xD a kto czysci z atmosfery ten caly co2 i inne gówna z fabryk? Minonki ?

  • 2 tygodnie później...
Pomocnik
Opublikowano

Zielone płuca Ziemii to mit, najwiecej tlenu pochodzi z oceanów. Żal mi ludzi którzy wierzą że człowiek jest sprawcą globalnego ocieplenia. Klimat to nie liczba Pi tylko środowisko które cały czas się zmienia. 30 lat temu ludzie bali się silnych wyładowań atmosferycznych towarzyszących slabym opadom deszczu, jakie nawiedzały Europę, obecnie w Polsce możemy zaobserwować potężne nawałnice ze szczatkowymi wyładowaniami atmosferycznymi. Za parenaście lat znowu inne zjawiska meteorologiczne będę występować w naszym klimacie. Wszystko jest naturalnym cyklem ziemi, a mass media i politycy zarabiają na stereotypowych obrońcach klimatu i tym samym wypychają dobie kieszenie naszymi pieniędzmi które przeznaczane są na walkę z globalnym ociepleniem.

Nie mniej jednak wycinając drzewa niszczymy sobie planetę, ale tak czy owak zasadzamy je ponownie - więc nie ma to jakoś dużego wpływu, jednakże musimy utrzymać równowagę, kiedyś cała Polska to był jeden wielki las, dopiero w późnym średniowieczu prawie 80% wycięto...

 

Media straszą, bo mają z tego mnóstwo $$$. Nasza planeta się zmienia i zmieniać się będzie, póki co od paru miliardów lat istnieje i ma się dobrze, istnieje bardzo mała szansa, że coś się poważnego wydarzy.

Opublikowano

Pierdolenie, że to tylko człowiek przyczynia się do globalnego ocieplenia to głupota. Więcej gazów produkuje taka j****a krowa niż ja przez całe życie.

1045514810529881540391.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...