Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje ekipy do stworzenia gry MMORPG


Kitam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Nazywam się Marcin, jestem początkowym programistą. Chciałbym spróbować swoich sił tworząc coś na małą skale ale dla ludzi. 

Moim planem jest Gra MMORPG 2d na silniku ala Eclipse Origins ale przerobionym. Nasze Silne siły usprawniły i przerobiły ten oto silnik, żeby stworzyć Darmową gre mmorpg W kliencie. 

Poszukuję 

Programisty VB6

Grafika/ów. Tworzenie pixel artów, tzn Przedmioty npc itd. A także cały layout gry.

Questo pisarzy, zajmie się także fabułą i Klasami postaci i może coś jeszcze.

Ludzi odpowiedzialnych za tworzenie map.

Lub ktoś ma pomysł czymś się może zając niech pisze.

Kontakt GG 47126269

Albo PW na forum. 

Opublikowano

Po pierwsze skoro jesteś początkowym programistą to nie chce Ci podcinać skrzydeł, ale zapewne za trudny projekt jak dla początkującego. Po drugie nawet gdyby ktoś na tym forum znalazł się z chęcią dołączenia do takiego projektu to raczej go nie zainteresujesz w ten sposób. Wymyśl może coś? Przedstaw swoje inne projekty, będzie wtedy łatwiej kogoś złapać.

VGE BEZ TŁA.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...