Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LPM jest cały czas wciśnięty po przytrzymaniu na kilka sekund


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam myszkę steelseries rival(tą większą) i dziś rano zauwazylem, ze jak przycisne LPM i przytrzymam go z 3 sekundy to np. broń w cs automatycznie strzela, a gdy puszcze wtedy LPM to dalej jest tak samo, jakby ten przycisk był ciągle wcisniety ale nie jest, w dodatku powiem jeszcze, ze wczoraj bylo ok, dopiero dzis rano tak miałem, jakieś porady na to? Myszka niby na gwarancji ale nie ma mnie w kraju nawet, a raczej jej nie bede rozbierał bo się boje ze cos rozpierdole :v

 

Jak wcisne LPM i od razu puszcze to jest normalnie ale dzieje sie tylko tak jak przytrzymam go z 2-3 sekundy, wyczyscilem wszystkie rejestre, antywirus zadnego wirusa nie wykrył itp itd.

 

Dopowiem jeszcze, że odłączyłem od usb i ponownie podłączyłem ale problem tkwi dalej.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wymienic, na testgearze masz opisane rozne mikroprzelaczniki oraz jak to zrobic, nie bedzie to jakies trudne mega, ale lutownice potrzeba z tego co sie orientuje. Taki mikroprzelacznik pare zlotych kosztuje. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

@Oski0202 A da się to naprawić jakoś normalnie? Nie mam lutownicy aby wymienić nawet.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

No to chyba nie, nie wiem szczerze mowiac. Tez nie wymieniam sobie, bo lutownica, trzeba nabyc ja w koncu, bo myszke mozna ladnie zmodowac.

Jak zmodować, co można ładnego w środku zrobić :D?

Opublikowano

 

No to chyba nie, nie wiem szczerze mowiac. Tez nie wymieniam sobie, bo lutownica, trzeba nabyc ja w koncu, bo myszke mozna ladnie zmodowac.

Jak zmodować, co można ładnego w środku zrobić :D?

 

Pomijajac takie hardkory typu wymiany sensora, dokladanie przyciskow to chocby zmiana kabla na jakis w oplocie, aktualnie mam microsofta wmo 1.1a(i ss rivala 100), ktora ma dosc gruby kabel i pasowaloby to zrobic, bo bez mouse bungee to lipa troche, zwazajac ze plusem tej myszki jest jej niska waga.

 

Autorze, z czym masz jeszcze problem? Bo magicznie sie to nie naprawi.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Do zamkniecia, zrobilem format i problem zniknal a Ja głupi kupiłem nową myszke XDD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...