Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer uruchamia się ponownie podczas gry.


dawid008821

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam!
 
Posiadam następujący problem, podczas gry w Battlefieda 1 - komputer randomowo uruchamia się ponownie. Przy pierwszym uruchomieniu, zresetował się od razu po załadowaniu scenki - później różnie na multi raz w trakcie pierwszej rundy, czasem uda się ją dograć do końca - co nie zmienia faktu, że jest irytujące i odpycha.
Dodatkowo mogę zaznaczyć, że takowy problem posiadałem w grze Counter-Strike: Global Offensive, próbowałem go rozwiązać na wiele sposobów, a wystarczyło w opcjach wyłączyć renderowanie wielordzeniowe (Multi-Core Rendering), potem problem pojawił się w grze Overwatch gdzie podobnie jak w BF'ie takowej opcji nie ma, pisałem z supportem i próbowałem naprawdę wielu rzeczy:

 

  • wyłączałem wszystkie programy w tle
  • zaktualizowane sterowniki karty graficznej
  • zaktualizowany windows
  • zaktualizowany bios
  • skanowanie antywirusami, anty-malware itp.
  • przywrócenie systemu do stanu początkowego
  • sprawdzałem temperatury (więc specjalistów 'PRZEGRZEWA SIĘ' proszę o milczenie)
  • wszystkie ustawienia na low lub wyłączone
  • czyściłem i naprawiałem rejestr
  • przywracałem ustawienia domyślne w panelu sterowania NVIDI
  • usługa Xbox® Game DVR wyłączona
 
zapewne o czymś zapomniałem, ale póki co to na tyle  :|
 
Gra w wersji pudełkowej.
 
Windows 10 Home - 64
 
i5 4690k
GTX 760 (asus)
8 GB RAM
Płyta główna: B85M-D3H - Gigabyte
Zasilacz: VS550 (Corsair)
 
Nie kręcony.
 
Opublikowano

Dzisiaj wyszła nowa aktualizacja gry, aktualizowałeś Origina, gre?

Gra ci wcześniej działała, miałeś jakieś podobne problemy np. "zamarzanie"?

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Opublikowano

Aktualizowałem, działać to działała beta, pełna wersja jest nie grywalna przez to - tylko jeden i ten sam problem zawsze randomowe uruchomienie ponownie :/

Opublikowano

Czytałem, że kilka osób również miało problemy.

Kiedy zakupiłeś i zainstalowałeś, zaktualizowałeś grę?

MKfY45t.png

Star Wars to niezwykłe uniwersum, aby je dokładnie zrozumieć, musisz się bardziej zagłębić w jego treść np. czytając książki...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...