Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po zamontowaniu E7500 wydobywają się piski, prawdopodobnie z GPU


kamilosx77

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem sobie procesor Intel Dual Core E7500 2.90 Ghz


Zamantowałem go i od tego czasu gdy włączam cs wydobywają się piski z komputera i po 5 minutach mam spadek fps do 10


Karta graficzan: Nvidia GeForce GT 610


Zasilacz: 400W


Co zrobić żeby wyeliminować te piski bodajże piski wydobywają się z Karty graficznej


Co zrobić aby to naprawić i żebym nie miał spadków fps


Wcześniej miałem Intel E5300 2.60 GHZ


Mi zależy głównie na 60 fps w cs go


Opublikowano

O zasilacz to nawet nie pytaj bo to pomijalne, ma praktycznie identyczny procesor z lepszym FSB i więcej MHz , jego zmiana nie powinna wcale wpłynąć na pobór prądu. 

 

To nawet na wcześniejszym procku nie możesz 60 fps mieć ?   Tu nie problemem był procesor tylko albo zrypana stara płyta albo zła konfiguracji płyty lub pamięci. 

 

Płytą główną być się pochwalił, mam nadzieję że to nie zabytek taki jak procesory ( z 2009 roku )  i jest przynajmniej młodsza niż one

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Aleś dużo powiedział, to tak samo jak bym ci doradził zrób coś tam a będzie wszystko działać jak należy

 

Źle zamontowałeś chłodzenie albo masz za słabe, to nie wina gry tylko twoja. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...