Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DARWOR - Najlepsza oferta usług graficznych dla twojego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w mojej ofercie współpracy, niestety przez aktualizacje na MPCforum większość zdjęć z portfolio poszło w zapomnienie dlatego postarałem się troszkę je odświeżyc.

Pełna oferta moich usług powinna zostać ukazana do końca tygodnia.

Oferuję wykonanie:

  • Loga
  • Prezentacji
  • Layoutu strony
  • Ekranów klienta (Logowanie/Wybor & Tworzenie postaci/Wybór Królestwa)
  • Ekranów ładowania gry + progress bar'u
  • Gui ingame
  • Grafiki na socialmedia (Facebook/Youtube etc.)
  • Mapy teleportacji
  • Recolor modelu broni/zbroji

Po ceny w/w rzeczy zapraszam na prywatną wiadomość

Cla klientów, którzy ze mną kiedykolwiek współpracowali rabat 5%

Poniżej moje małe i skromne portfolio które staram się z każdą pracą poszerzać i aktualizować, zapraszam do zapoznania się

Płatność przelew/paypal

mvvlCq7.png

P2BQdwH.png

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu poprzez:

  • Gadu-Gadu  61092078
  • Prywatna wiadomość na MPC forum
  • Wiadomość na facebooku /mateusz.tobolski.3

 

 

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polowa tych prac, jak i sama Twoja prezentacja sa zrobione stylami wyciagnietymi z psd Mizuna ktore jedynie lekko edytowales, wiem to stad ze sam od Niego kupowalem prace robione takimi stylami pod moje zamowienie

Opublikowano

Polowa tych prac, jak i sama Twoja prezentacja sa zrobione stylami wyciagnietymi z psd Mizuna ktore jedynie lekko edytowales, wiem to stad ze sam od Niego kupowalem prace robione takimi stylami pod moje zamowienie

Chyba sobie kpisz prócz efektu szkla ktory kiedys podeslal mi pod tematem naid nigdy nie mialem nic od Mizune na pc.

Opublikowano

Zmień styl bo ten to czysta kopia Mizuna xD

Jeżeli ktoś napisze "Zrób mi coś podobnego do tego" to co ma zrobić? Logiczne, że będzie podobne.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Usługi graficzne odpłatne? Tematyka tylko i wyłącznie metin2?

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Nie nie tylko metin2 moze być również grafika wektorowa inne typy grafiki rpg nie zwiazane z metinem. Jesli chciałbyś uzyskac wiecej informacji to zapraszam na gg lub prywatna wiadomość
Opublikowano

Oczywiście polecam, dobre ceny, jakościowo bardzo dobrze.

Kiedyś korzystałem z usług, bardzo polecam :)

Opublikowano

Jak można się z tobą skontaktować ?


Jak można się z tobą skontaktować ?


Jak można się z tobą skontaktować ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...