Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy montaż z lola... Obejrzyj i oceń!


LordNivadro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym was zaprosić do obejrzenia mojego pierwszego filmiku o tematyce gry League of Legends, jest to krótki montaż mojej gry czyli jakieś śmieszne scenki, dobre akcje.. 

 

Dopiero zaczynam zabawę z Sony Vegasem.. Tak wiem że napiszesz że nie wykorzystałem tego programu w 100% ale zrozumcie to że dopiero się uczę.. i nie opanuję tego programu tak od razu .. 

 

Możecie zostawić jakąś łapkę w górę do motywacji, miło by było jakbyście napisali w komentarzu, w filmiku co sądzicie o tego typu montażach.. Zapraszam serdecznie, jeżeli się spodobało a może komuś się spodoba to zapraszam do zostawienia suba, filmiki będą się pojawiały jakoś raz na tydzień. 

 

https://youtu.be/-2-8ALjHokc

gHZYRWY.gif

Opublikowano

OK. ale nie widzę nic specjalnego poza tym E shaco na Vayne :/ muzykę bardziej dopasować do sytuacji i bedzie sztos

Masz rację muzykę muszę jeszcze bardziej dopasować do sytuacji. I posiedzieć jednak dłużej nad programem :) Napewno wezmę twoją radę do serca i poprawię to co jest źle

gHZYRWY.gif

Opublikowano

 

OK. ale nie widzę nic specjalnego poza tym E shaco na Vayne :/ muzykę bardziej dopasować do sytuacji i bedzie sztos

Masz rację muzykę muszę jeszcze bardziej dopasować do sytuacji. I posiedzieć jednak dłużej nad programem :) Napewno wezmę twoją radę do serca i poprawię to co jest źle

 

Akcje takie jak były na tym filmie z vaynem były fajne, fajnie to się oglądało, i powiem ci że zabicie na fightcie 3 osób miską nie jest czymś niezwykłym, jak byś tam ograł zeda czy zrobił nawet fake flasha i zabił kogoś to byłoby lepsze niż jakiś fragment ukazujący twoje dmg(u shaco była taka różnica że brałeś na 1-hita a różnica i reakacja na takie combo jest inna), też nie podoba mi się ten przerywnik, ja się też bawiłem dłuższy czas sony vegasem i powiem ci że tam jest dużo możliwości zrobienia fajnego przejścia, miedzy fragmentami. Zobacz sobie na filmiki ShacLone na yt, on z fajnych przejściówek korzysta.

No ale cóż to tylko moje zdanie, życzę sukcesów.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

 

 

OK. ale nie widzę nic specjalnego poza tym E shaco na Vayne :/ muzykę bardziej dopasować do sytuacji i bedzie sztos

Masz rację muzykę muszę jeszcze bardziej dopasować do sytuacji. I posiedzieć jednak dłużej nad programem :) Napewno wezmę twoją radę do serca i poprawię to co jest źle

 

Akcje takie jak były na tym filmie z vaynem były fajne, fajnie to się oglądało, i powiem ci że zabicie na fightcie 3 osób miską nie jest czymś niezwykłym, jak byś tam ograł zeda czy zrobił nawet fake flasha i zabił kogoś to byłoby lepsze niż jakiś fragment ukazujący twoje dmg(u shaco była taka różnica że brałeś na 1-hita a różnica i reakacja na takie combo jest inna), też nie podoba mi się ten przerywnik, ja się też bawiłem dłuższy czas sony vegasem i powiem ci że tam jest dużo możliwości zrobienia fajnego przejścia, miedzy fragmentami. Zobacz sobie na filmiki ShacLone na yt, on z fajnych przejściówek korzysta.

No ale cóż to tylko moje zdanie, życzę sukcesów.

 

Tak wiem ta akcja z MF to była dodana '' na szybko '' bo naprawdę długo siedziałem i ogarniałem ten program i już nie miałem sił więc wrzuciłem byle co, obiecuję że następne filmiki będą bardziej proffesionalne :) Dzięki Wezmę te wszystkie wasze uwagi do siebie.

gHZYRWY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...