Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam zajęcia jako GM


energy1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
REKLAMA

 

 

 

 

Witam serdecznie wszystkch użytkowników tego zacnego forum :)

 

Bez zbędnego pisania, przejdę od razu do rzeczy.

 

Poszukuję zajęcia, dla zabica czasu, mianowicie jako GM. Obojtętnie gdzie i obojętnie mi co miałbym robić, byle to robić.

 

Na początku troche o mnie:

- Mam 21 lat

- z wykształcenia technik mechanik, zdana matura, wszystkie egzaminy itp. Jednakże jak widać po miejscu, w którym piszę ten post, chyba minąłem się z powołaniem :D

- Jestem dojrzałą i odpowiedzialną osobą, której nie obca jest wysoka kultura osobista

- Ambitny, smumienny, pracowity i bardzo pojętny

- Nigdy nie odkładam czegoś "na później" chyba, że zmusi mnie do tego sytaucja

- Zasady pisowni i interpunkcji w języku polskim, nie są mi obce

- Bardzo szybko i chętnie się uczę

- Lubię rozmawiać i pomagać ludziom 

- Mam ogronmy dystans do siebie

- Potrafię zachować spokój i opanowanie w każdej sytuacji

- Służę radą, zawszę gdy ktoś tego potrzebuje

- Mam zdecydowanie za dużo wolnego czasu

- Jestem bardzo uczciwy,  

- Język angielski na dość wysokim poziomie

- Potrafię używać wyobraźni :)

 

 

Doświadczenie: 

- gram w Metin2 od 2009 roku.Coś tam wiem :) może nawet więcej niż coś.

- Jako GM praktycznie żadne. Potrafię wpisywać komendy i wiem co GM powinien robić :D

 

Co mogę zaoferować od siebe jako GM:

- Przedewszystkim dostępność. Obecnie jestem bezrobotny (zawód syn :D) i pracy nie szukam, ze względu na stan zdrowia, co daje mi możliwość bycia ONLINE praktycznie 24/7.

- Jestem osobą nie przekupną

- Swoje zadania zawsze wykonuje najlepiej jak tylko potrafię. Jestem perfekcjonistą

- Chętnie się nauczę nowych rzezczy związanych z grą i nie tylko

- Nie oczekuję niczego w zamian. Szukam zajęcia, a nie pracy.

- Mam ogromną ilość pomysłów. Chiałbym postawić kieydś własny serwer, niesetety brakuje mi umiejętności

- Mogę pomóc, doradzić na każdym polu, poza technicznym. Tutaj moja przygoda dopiero się zaczyna

- Ogromna chęć niesienia pomocy graczom, którzy jej potrzebują 

 

Jedynę czego oczekuję to uczciwość ze strony reszty teamu, bo z mojej daje 100% gwarancję, że się nie zawiedziesz.

 

Podsumowując:

Jeżeli szukasz doświadczonego GMa, który pracował na 1263 serwerach i ma komendy w jedym palcu, to niestety źle trafiłeś :/ 

Jeżeli jednak poszukujesz osoby, która ma, naprawdę za dużo wolnego czasu, uczciwej i na której na pewno się nie zawiedziesz, to lepiej trafić nie mogłeś.

Komendy opanuję góra w parę godzin (są jak cheaty w GTA) :D

Doświadczenia szybko nabiorę

Swoje zadania spełnie lepiej niż karzesz

A i doradzić mogę w każdej sytacji

 

 

A ty? Co zrobisz gdy twój GM powie, że nie czasu dzisiaj lub nie chce mu się banować botów? :D

 

Taki tam suchar na koniec xD

 

 

Kontakt ze mną w każdy możlwiy sposób:

gg: 4253126

skype: kot.2696

Wiadomość na forum MPC

telefon: podam w PW lub na gg/skype

facebook: podam w PW lub na gg/skype

e-mail: [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>

 

Wybacz mi estetykę tego postu. Starałem się jak mogłem, lecz nie jestem typem forumowicza, a "piękno pisania postów" jest mi raczej obce. Ważniejszy dla mnie jest przekaz niż wygląd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...