Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z łączeniem się z WinSCP


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Stawiam serwer na plikach Terenzo, lecz napotkałem mały problem. Mianowicie nie mogę połączyć się poprzez program WinSCP. Próbowałem łączyć się poprzez ip z końcówką normalną oraz .100 . Po kilku chwilach pojawia się komunikat "Błąd sieci:Koniec czasu połączenia z (Moje ip)". Oczywiście wszystkie porty odpalone, wpisałem komendę "etc/rc.d/netif restart". Wie może ktoś w czym leży problem? Wspomnę jeszcze, że wczoraj wszytko działało świetnie.

Opublikowano

Wpisz ee /etc/rc.conf

Następnie znajdź linijkę w którym jest # i dalej chyba data i przed tym # wciśnij enter by przeniosło do nowej linijki. Później esc i 2x a.

Później wpisz 2 komendy:

rm /var/db/mysql/account/string.ibd

rm /var/db/mysql/player/string.ibd

Powinno pomóc.

 

//Edit

Jeszcze na koniec zrebotuj tak dla pewności

Opublikowano

Wpisz ee /etc/rc.conf

Następnie znajdź linijkę w którym jest # i dalej chyba data i przed tym # wciśnij enter by przeniosło do nowej linijki. Później esc i 2x a.

Później wpisz 2 komendy:

rm /var/db/mysql/account/string.ibd

rm /var/db/mysql/player/string.ibd

Powinno pomóc.

 

//Edit

Jeszcze na koniec zrebotuj tak dla pewności

Niestety nie pomogło. Możliwe, że coś źle zrobiłem, spróbuję z kopią maszynki.

 

//Próbowałem z kopią, ale nie pomogło :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...