Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno konta za yangi i oszukanie


KaszanaLubiZryć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, czy mogę zgłosić na policje ?

 

kupno konta dostałem do niego passy itp logowałem się itp. pisałem z typem tez przez email.

kupiłem tobół za 250kk a ta osoba zmieniła pasy.

 

 

czy to mogę zgłosić na policję czy niema sensu? 

jezeli tak to z chęcią zgłoszę bo mnie to kurestwo w*****a jebane.

Opublikowano

jak nie kupowales ani nie sprzedawales po przez allefro olx. To chyba nic nie mozesz zrobic.

 

Tyle razy juz bylo ze w metinie ktos kogos oszukal a ludzie. Dalej daja sie oszukiwac..

 

Chyba zrobie temat jak nie dac sie oszukac xD

Opublikowano

Niby możesz.. ale prędzej Cie wyśmieją 

 

Kumpel pobrał jakieś ścierwo z key-loggerem, zgłosił na policje kradzież, co prawda czekał jakieś 8 miesięcy, ale dostał zwrot kasy od gościa za przedmioty ( ponad tysiąc zł. ) co prawda z metkiem skończył, kasa się szybko rozeszła a sama procedura trwała bardzo długo ( w dodatku musiał obchodzić się z typkiem co go okradł ), ale można powiedzieć, że warto :> 

Opublikowano

Rozumiem, że wszystko odbyło się in-game, nie używaliście żadnych stron typu allegro/olx do handlu, tylko omówiliście się na słowo na wymianę?

Jeżeli tak, i kwotą zapłaty były yangi to według mnie jesteś na dość niekomfortowej pozycji. Ale zawsze możesz te yangi wycenić, i jeżeli ci bardzo zależy spróbować coś z tym zrobić :)

Opublikowano

Chciałbym być na miejscu policji, kiedy on by im to mówił. Naiwny metińczyk z gry, co dał sie przekręcić na pare nie istniejących monet:D LMAO

Opublikowano

250kk... ile to moze byc warte 25 zl raz ze to mala kwota by zglaszac dwa ze jesli nie kupiles przez allegro to nic nie mozesz z tym zrobic. Zawsze przy transakcjach jezeli nie uzywasz allegro polecam brac czyjegos facebooka w dzisiejszej dobie internetu gdyby gosc cie oszukal na prawde duzo by stracil

u1lc.png
Opublikowano

Prosze cie chlopie pojdziesz na policje i powiesz ze ci 250 kk ukradli ? Juz widze sprawe w sądzie .. oskarzony to wojownik body winny oszukania poszkodowanego sury WP na 250kk yang oglaszam wyrok 2 lata wiezienia z banem na koncie na 3 lata .. zamykam rozprawe

Venum

Opublikowano

Nie rozśmieszaj mnie XDDD

Jestes de***m bo dałes się w ciula zrobic. Co powiesz na policji? "Ukradli mi 250kk w metinie" XDDDDDDDDDDD. Wyjdz człowieku z domu i nie żyj grami XDD.

 

Co do temtu. Idz jak chcesz zostać pośmiewiskiem na policji xD

 

@ EDIT Od tego jest Allegro, przelew, paypal gdzie masz jakieś dane kogoś a nie metin haha

Opublikowano

Nie rozśmieszaj mnie XDDD

Jestes de***m bo dałes się w ciula zrobic. Co powiesz na policji? "Ukradli mi 250kk w metinie" XDDDDDDDDDDD. Wyjdz człowieku z domu i nie żyj grami XDD.

 

Co do temtu. Idz jak chcesz zostać pośmiewiskiem na policji xD

 

@ EDIT Od tego jest Allegro, przelew, paypal gdzie masz jakieś dane kogoś a nie metin haha

 

Pomyśleć że są tacy debile jak Ty na tym świecie :)

Opublikowano

Nie rozśmieszaj mnie XDDD

Jestes de***m bo dałes się w ciula zrobic. Co powiesz na policji? "Ukradli mi 250kk w metinie" XDDDDDDDDDDD. Wyjdz człowieku z domu i nie żyj grami XDD.

 

Co do temtu. Idz jak chcesz zostać pośmiewiskiem na policji xD

 

@ EDIT Od tego jest Allegro, przelew, paypal gdzie masz jakieś dane kogoś a nie metin haha

c***a wiesz c***a możesz powiedzieć lubisz brać do ryja?

 

zrobiłem to tak ze wcześniej się na modzie logowałem na tym koncie i nagrałem filmik wrzuciłem na youtube.pl potem odrazu na supporta ban polecaił wciągu nie całych 2godzin

 

tak sie robi k***a.

 

a policja i tak mi go namierzyła mieszka w warszawie na jakieś uliczy topolowa czy jakoś tak mu wjade z buta to stara będzie łapał za c***a

Opublikowano

Oczywiście, że możesz go pozwać w sądzie cywilnym, pójść na policje.

Nie napisałeś konkretnej kwoty ale z tego co moi "przedmówcy" napisali będzie to zaliczone jako wykroczenie.

Warto zainteresować się ze względu na to, że pomyśl ile osób taka osoba mogła naciągnąć i być może nie jesteś jedyny. :)

Opublikowano

nie masz szans zgłaszać na policje.A od GF nie oczekuj pomocy tylkko bana ;) handel w grze czy poza grą jest karalny.2 dobrowolnie dales mu yangi a on ci dął passy.A to z,e zmienił to juz twoj problem.Miales tutaj na forum skróty uzywane przez graczy metin2 i było napisane ejjjj oddam konto za yangi-złodziej eq i konta.oN nic nie mial do stracenia jak ci dawał konto bez eq.Masz nauczkę wyciagnij wnioski.Poza tym ludzie stracili w życiu o wiele wiecej niż ty

/niereg. sygna

Opublikowano

Oczywiście, że możesz go pozwać w sądzie cywilnym, pójść na policje.

Nie napisałeś konkretnej kwoty ale z tego co moi "przedmówcy" napisali będzie to zaliczone jako wykroczenie.

Warto zainteresować się ze względu na to, że pomyśl ile osób taka osoba mogła naciągnąć i być może nie jesteś jedyny. :)

tak ale to chyba jest od 2000zł kwoty prawda? 

Opublikowano

 

Oczywiście, że możesz go pozwać w sądzie cywilnym, pójść na policje.

Nie napisałeś konkretnej kwoty ale z tego co moi "przedmówcy" napisali będzie to zaliczone jako wykroczenie.

Warto zainteresować się ze względu na to, że pomyśl ile osób taka osoba mogła naciągnąć i być może nie jesteś jedyny. :)

tak ale to chyba jest od 2000zł kwoty prawda? 

 

"Przywłaszczenie" mienia do 437,5 zł to wykroczenie. Sprawca kradzieży potraktowanej jako wykroczenie podlega karze aresztu od 5 do 30 dni, ograniczenia wolności do miesiąca albo grzywny od 20 zł do 5 tys. zł. Za Kradzież powyżej 437,5 zł grozi kara więzienia od 3 miesięcy do 5 lat.

Opublikowano

Jak najbardziej cała sprawa nadaje się na policje. przywłaszczenie mienia, oszustwo internetowe, podejrzewam że nieodprowadzanie podatku ( chyba że to ty sprzedawałeś w takiej sytuacji strzał w kolano na pustyni ;) )

 

Idź na policje zgłoś kradzież wirtualnego przedmiotu wytłumacz policjantowi na czym polegało zdobycie przedmiotu, dlaczego jest cenny i jak zostałeś oszukany a oni kolege znajdą po 3 dniach ;). Email wyślą do Gameforge ten udostepni IP, IP do dostawcy internetu i gotowe ;)

 

pozdrawiam

Opublikowano

 

Nie rozśmieszaj mnie XDDD

Jestes de***m bo dałes się w ciula zrobic. Co powiesz na policji? "Ukradli mi 250kk w metinie" XDDDDDDDDDDD. Wyjdz człowieku z domu i nie żyj grami XDD.

 

Co do temtu. Idz jak chcesz zostać pośmiewiskiem na policji xD

 

@ EDIT Od tego jest Allegro, przelew, paypal gdzie masz jakieś dane kogoś a nie metin haha

c***a wiesz c***a możesz powiedzieć lubisz brać do ryja?

 

zrobiłem to tak ze wcześniej się na modzie logowałem na tym koncie i nagrałem filmik wrzuciłem na youtube.pl potem odrazu na supporta ban polecaił wciągu nie całych 2godzin

 

tak sie robi k***a.

 

a policja i tak mi go namierzyła mieszka w warszawie na jakieś uliczy topolowa czy jakoś tak mu wjade z buta to stara będzie łapał za c***a

 

jeśli to prawda - szanuje w c**j

xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...