Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje pelnej administracji na serwer easyhc


TeseuS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Poszukuję Budowniczych, Adminów, Helperów i Techników na serwer easyhc.

 

 

Lista miejsc:

 

Budowniczych 0/3

 

Adminów 0/3 

 

Helperów 0/3

 

Techników 0/2

 

Sponsorów 0/2

 

Wzór podania:

 

Imię:

 

Wiek (min. 14):

 

Rola na serwerze:

 

Czy posiadasz mikrofon, Team Speak3 i Skype:

 

Nick w grze:

 

Premium (nie wymagane):

 

Dlaczego ty?:

 

Byłeś już kiedyś adminem/helperem/technikiem:

 

Znajomość komend(1-10):

*Opisz w jaki sposób wykryjesz czy gracz ma wspomagacze:

**Pokaż jakiś swój plugin, opowiedz o nim, podaj link na forum:

***Jaką masz maszynę bądź w jaką mógłbyś zainwestować:

 

* - specjalne pytanie tylko dla Admina:

** - specjalne pytanie tylko dla Technika:

*** - specjalne pytanie tylko dla Sponsora:


 

Jeżeli chodzi o Budowniczych:

 

Wymagam:

 

Umiejętności zrobienia spawna,

 

Brak sprzeczek z innymi Budowniczymi

 

Oferuję:

 

Zapłatę,

 

Jeżeli Budowniczy będzie tzw. stałym (czyli w każdym momencie mógłby coś zbudować/przebudować) to jakiś % z UBANÓW bądź VIPÓW.

 

Rangę

 

Miłą atmosferę.

 

Jeżeli chodzi o Adminów:

 

Wymagam:

 

Znajomości komend serwerowych ( chętnym roześle liste pluginów/komend które muszą zapamiętać )

 

Ogar.

 

Wiedza na temat sprawdzania graczy.

 

Wiek +14.

 

Oferuję:

 

Gdy Admin przejdzie "staż" i nie popełni żadnego, poważnego błędu to jakiś % z UNBANÓW bądź VIPÓW.

 

Jeżeli chodzi o Helperów:

 

Wymagam:

 

Moderacji czatu.

 

Pomagania graczom gdy mają jakiś mały problem.

 

Znajomość komend.

 

Oferuję:

 

Miłą Atmosferę.

 

Rangę.

 

Po okresie 3/6 miesięcy, razem z Administracją jest uzgadniane czy taka osoba przechodzi do Administracji czy zostaje wyrzucona.

 

Jeżeli chodzi o Techników:

 

Wymagam:

 

Znajomość Javy.

 

Możliwość napisania pluginów.

 

Postawienie Serwera

 

Obsługę Skript.

 

Oferuję:

 

% z UNBANÓW bądź VIPÓW  ( i to nie będzie 2 lub 5 % tylko coś poważniejszego ), ewentualnie zapłatę w formie PSC/PayPal.

 

Rangę.

 

Miłą atmosferę.

 

Jeżeli chodzi o Sponsorów:

 

Wymagam:

 

Dolozenia sie do maszyny Minecraft i Team Speak 3

 

Wykupienie reklam u YouTuberów.

 

Oferuję:

 

Dość duży % jak już wcześniej mówiłem % z UNBANÓW bądź VIPÓW.

 

Miłą Atmosferę.

 

Rangę.

 

Kontakt:

 

PISZĄC PODANIE ZASTOSUJ SIĘ DO WZORU PODANEGO WYŻEJ !!!
 

 

 

Pisac pod tematem, a i ma byc podany kontakt do was!!! Lub wchodzcie na ts3: 51.255.204.195:10804

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...