Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telewizor 50-55 cali pod granie na konsoli


BinLaden.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Nwm czybw dobrym miejscu pisze, ale noc stosowniejszego nie znalazlem.

 

No wiec ten tego.

Rozglądam sie za kupnem tv, bo aktualnie posiadam samsunga 40', lecz niezbyt mi wystarcza, bo gdy gram na ps4, no to brakuje mi metra bliżej, by widzieć np szczegoly mapy itd.

Wiec chcialbym sie dowiedzieć, jaki tv polecacie mysle, ze mniejszego niz 50' nie warto kupować, a wiecej jak 55 nie zmieści mi sie na ścianie, wiec to optymalne rozmiary.

Od kogo najlepiej kupic w tych czasach tv?(producent)

Dlaczego jak patrzę w większości nowych, większych, nie ma obslugi 3D?

 

I nie zależy mi na uj wie czym tam, jakies androdidy czy tam smarty.

 

Poszukuje dobrego tv 50-55' w którym jest:

-dobre odwiezanie, dobry obraz ogólnie na w odleglosci 3-4m do grania (do 10 jak oglądać)

-nie jest wymagane, ale miloby bylo, gdyby posiadal 3d (czasem jakies gry dzialaja:))))

-w miarę przyzwoita cena, nie mowie max 3tys, ale za tv by patrzeć w obraz nie dam 10kafli.

-wyglad skromny cos ala moj samsung (pozniej podam model bo nie pamiętam)

 

Czekam na jakies propozycje ^^

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

A ogolnie wymiana PS4 wchodzi tez w rachube? Bo widze, ze budzet masz. (stara PS4 zwroci czesc kosztow za nowa PRO), chodzi o to, ze Full HD na tak wielkim telewizorze to troszke pomylka jednak, piksele zobaczysz nie tylko w minecrafcie, 4k bedzie duzo lepsze.

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...