Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kolorowe Karnawałowe Kostiumy by Angie


Lady Angie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim!


 


 Dawno nic nie wrzucałam ( xD) więc udostępniam Wam moją paczkę kolorowych kostiumów do nudnego szarego metina!


 


Zawartość paczki:


 


754_f.png.264b45acf9c7ab83bbd58224.png


 


215_b.png.278a4e219d97e0caa507416f.png


 


113_r.png.3e3585712dadb07d058263b4.png


 


669_t.png.d2d28afc0628328657cc8db3.png


 


506_z.png.dd352ec0f91a56e07681bfcf.png


 


792_zl.png.c55a70ffcba0dd716d718a6.png


 


367_zloty.png.cc5f95d051d6d1a32578.png


 


318_z_oty.png


 


DL: https://mega.nz/#!IFwW2aDJ!djoxYg8gc5lnhV9aMzr8dpoR-3v2jtvR3HWtrD251AA


SKAN: https://www.virustotal.com/pl/file/a1c478971ea7b305d2a16b0661c19bd85545c02ae945bd7eea23b84548c607b9/analysis/1478778436/


 


 PS. Yebać fałszywe bagietki i inne bułeczki  xD


 


ENJOY!



222.gif

 

Opublikowano

Jeszcze tylko wersja na faceta i ideolo, a tak to na + na pewno będą wrzucane na serwery, bo mało kto nawet kolorystycznie umie przerobić. :P

ładnie!
+'ik, tak w ogóle odezwę się na telegramie zaraz

Opublikowano

Jeszcze tylko wersja na faceta i ideolo, a tak to na + na pewno będą wrzucane na serwery, bo mało kto nawet kolorystycznie umie przerobić. :P

 

ładnie!

+'ik, tak w ogóle odezwę się na telegramie zaraz

 

dzięki! wrzuciłam bo harnaś menda zdradza mnie z juliettą  xD

"tak w ogóle odezwę się na telegramie zaraz" aż się boję  xD


222.gif

 

Opublikowano

zrób kostium jana pawła 2 to ci wyśle kremówke

bez kappi

 

 

superowe, widziałem już wcześniej :makka:

Opublikowano

te włosy szamanki na ostatnim screenie są super:(

 

ogólnie ten spiderman fajnie się prezentuje :D

 

Dzięki! Akurat ten model fryzury prezentuje się fajnie tylko na szamance i wojce, do ninji i surki mam krótszą wersję bo lipnie się układają podczas biegania :v a tego Spider-Mana robiłam tylko na woja dla harnaśka, bo chciał xD


222.gif

 

Opublikowano

 

zrób kostium jana pawła 2 to ci wyśle kremówke

bez kappi

 

 

superowe, widziałem już wcześniej :makka:

 

już nie świruj happi xD

 

zrób mi lepiej ładną sygnę :v

 

zrób papieża to będzie sygnatura :makka:

Opublikowano

o kobieto, ten różowy kostium  <3 
taki sztos, że już zaraz zacznę namawiać techników do zorganizowania eventu w stylu karnawału w RIO..  :lenny:

tMjZlYU.png


Opublikowano

o kobieto, ten różowy kostium  <3 

taki sztos, że już zaraz zacznę namawiać techników do zorganizowania eventu w stylu karnawału w RIO..  :lenny:

 

Dzięki! ❤ Jak ich namówisz to Ci ogarnę wersję dla facetów w bardziej męskich kolorach :v


222.gif

 

Opublikowano

Dla wszystkich klas to jest?

 

Może wykorzystam, ładniutkie :3

 

Super :)

Czekamy na wersje męską ^^

Lajki polecą jutro, bo już nie mam ;p

 

Dziękuję!  :D

Nie wiem czy będzie męska wersja, mam ostatnio lenia na metina :v


222.gif

 

Opublikowano

Wyczuwam więcej kradzieży i podszywania się na serwerach prywatnych :D

Pozdro dla kumatych xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...