Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Istnieje champ spełniający wymagania?


vouc3r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam champka który spełnia te wymagania :

-nie jest tank/supp

-ma duży dmg

-posiada ucieczke

-duży dmg z R

-nie lubie jak w skillach są jakies buffy zamiast ataków

-łatwa farma

 

Podobała mi sie gra Ekko jak był w rotacji i Fizz z filmów i gameplay  tylko są drodzy ja jestem "nowy" i nazbieralem na razie lekko ponad 3500 a grajac darmowymi postacami przepadaja mi klucze i skrzynki

Jakas postac z ponad 100 która spełnia wymagania ?

Możecie podać paru ja ogarne ktory

Opublikowano

Szukam champka który spełnia te wymagania :

-nie jest tank/supp

-ma duży dmg

-posiada ucieczke

-duży dmg z R

-nie lubie jak w skillach są jakies buffy zamiast ataków

-łatwa farma

 

Podobała mi sie gra Ekko jak był w rotacji i Fizz z filmów i gameplay  tylko są drodzy ja jestem "nowy" i nazbieralem na razie lekko ponad 3500 a grajac darmowymi postacami przepadaja mi klucze i skrzynki

Jakas postac z ponad 100 która spełnia wymagania ?

Możecie podać paru ja ogarne ktory

Wymagania te spełnia : Zed - nie grałem nim, pomimo mojego długiego stażu w tej grze... xD

Ale ma wszystko to co wymieniłeś.

 

Wiesz ogólnie dużo postaci pod tą role co wymieniłeś jest: Rola zabójca w lolu typu katarina/leblanc/talon 

katarina : 

q - noze do ktorych mozesz sie teleportowac + biją komponują się z w

w - obracasz się skillami i bijesz? jakos tak 

e - shunpo skaczesz po minionach po wrogach / wardach mobilna jest 

r - bije 3 przeciwnikow i ma duzy zasieg bicia tyle ze musisz stac w miejscu

 

Teraz dostała buffa to też jest epicka

Co do reszty postaci to prawie to samo. 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

mid/top chyba zdecyduje sie na fizza jak myślicie można nim teraz cos ugrać ?

@olifian

@Vaiktar

W niższych dywizjach każdym championem można coś ugrać, o ile będziesz go "czuł". Fizz nie należy do postaci najłatwiejszych, ale ogarnięcie go to kwestia praktyki.

Jeśli Ci się podoba, to próbuj. ;)

it's not who i am underneath

but what i do that defines me.

Opublikowano

mid/top chyba zdecyduje sie na fizza jak myślicie można nim teraz cos ugrać ?

@olifian

@Vaiktar

 

 

mid/top chyba zdecyduje sie na fizza jak myślicie można nim teraz cos ugrać ?

@olifian

@Vaiktar

W niższych dywizjach każdym championem można coś ugrać, o ile będziesz go "czuł". Fizz nie należy do postaci najłatwiejszych, ale ogarnięcie go to kwestia praktyki.

Jeśli Ci się podoba, to próbuj. ;)

 

Owszem da się ugrać, tylko że fizzem nawet nie trzeba umieć grać, żeby ogarniać linie > Trudniejszy się robi jak masz na vs zeda lub coś co nie bd ci pozwalało farmić i wiedzę o grze trzeba mieć kiedy roamować i pomagać innym liniom, bo to dzięki takiemu zachowaniu w gierkach wydaje się taki dobry :)

Tyle że to przeczy twojemu wymaganiu : -nie lubie jak w skillach są jakies buffy zamiast ataków

Jego "w" o ile się nie mylę działa, coś jakby jakiś buff na jego autoattacki? coś  takiego

 

@LittleBlack ? Gdzie mój pojedynek ^^

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Rengar może?

Ma wszystko co wymieniłeś, przez to, że teraz z ulta zawsze ma kryta to przy dobrym buildzie walnie po 1k + dobijasz. Jest teraz jednym z najlepszych junglerow w tym patchu, oneshotting. Ogólnie po tym co napisałeś to widzę, że opisujesz typowych Assassinów. Wypróbuj Rengara, wydaje mi się, że ci podpasuje. 

 

Ah, i nie zniechęcaj się na samym początku. Rengar tylko wydaje się łatwiutką postacią, a żeby nim coś serio zrobić to musisz nim trochę pograć. Musisz ogarnąć oneshota, musisz ogarnąć hunting, musisz ogarnąć pozycjonowanie i inne rzeczy, pograj nim troszkę i potem go oceń, nie po 5 grach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zed.

Szukam champka który spełnia te wymagania :

-nie jest tank/supp

-ma duży dmg

-posiada ucieczke

-duży dmg z R

-nie lubie jak w skillach są jakies buffy zamiast ataków

-łatwa farma

Więc tak:

  • Nie jest tankiem/supportem xp
  • Ma spore obrażenia (Jeżeli nie jest behind ofc)
  • Jego W/R mogą służyć jako ucieczka
  • Spore obrażenia z R, jeżeli:
    1 - nie jesteśmy behind
    2 - włożymy odpowiednio dużo obrażeń, przed detonacją znaku
  •  Żadnych buffów w skillsecie - tak jak pan sobie życzy xp
  • Baaardzo łatwa farma ze względu na pasywkę (Dodatkowe obrażenia z autoataków w targety z niskim poziomem zdrowia)

Ma on oczywiście więcej zalet, ale wymieniłem tylko te, które podałeś jako "Wymagane" w cytacie powyżej.

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...