Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam - Administracji, Sponsorów. Freebuild.


Envqu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Szukam Administratorów oraz Sponsorów na serwer Freebuild.

 

MODERATOR (1/2), HELPER (1/2)

 

 

WYMAGANIA

Moderator

 

- Wiek 14+

- Zaangażowanie

- Poprawna polszczyzna

- Komunikator Skype

- Mikrofon (opcjonalnie)

 

 

 

WYMAGANIA

Helper

 

- Wiek 12+

- Zaangażowanie

- Poprawna polszczyzna

- Komunikator Skype

 

 

KONTAKT

Skype: priv.paxelo

 

 

 

Dodatkowo poszukujemy także Sponsorów oraz YouTuberów (200+).

banner.jpg

Opublikowano

Witam,
Jestem zainteresowany tą ofertą, mogę zostać Technikiem/Administratorem/Helperem.
Wiek: 13 lat, za 2 miesiące kończę 14 lat.
Kontakt Skype: theendipl (podaję, ponieważ nie mogę cię odnaleźć.)
Jako technik:
- Konfiguruję pluginy.
- Piszę skrypty.
- Piszę mało zaawansowane pluginy.
- Piszę strony internetowe.

- Piszę aplikacje w języku VB.NET.
- Potrafię obsługiwać systemy Ubuntu 12.04 - 15.04, Debian 6 - 8.

- Potrafię konfigurować/obsługiwać serwery dedykowane oraz VPS.

Jako Administrator/moderator:
- Potrafię używać WorldGuard, WorldEdit

- Znam większość komend pluginu Essentials.
- Potrafię zachować kulturę.
- Potrafię poprawnie pisać z interpunkcją oraz ortografią.
- Potrafię używać PermissionsEx
- Znam podstawowy regulamin przeciętnego serwera stanowiska administratora czyli, zakaz rozdawania graczom przedmiotów, rang, opów itd.
Jako helper:
- Posiadam Mikrofon
- Posiadam komunikator Skype
- Posiadam komunikator TeamSpeak3
- Posiadam aplikację TeamViewer 11
- Umiem poprawnie sprawdzić gracza.
- Potrafię wykryć obserwując gracza: killaurę, xray, ChestESP, radar, nuker, speedmine, ogólnie znajomość działania klienta huzuni, wurst, nodus.
 

Wstawił bym sobie sygnaturkę, ale nie pozwala mi na to forum, ponieważ gdy próbuję to zrobić, dostaję słynny komunikat od cloudflare "Getway timed out". :/

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...