Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam gier podobnych do wymienionych przeze mnie


Ytrew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam gier podobnych do tych:

 

Lost Planet 3

Dead Space 3

Bioshock

Bioshock 2

Remember Me

Homefront

 

 

Ogólnie to nie chodzi o to, żeby fabuła powalała z nóg. Po prostu chcę, żeby w grze było trochę akcji, żeby było do czego postrzelać.

 

Wymagania nie grają roli bo pc mam dobrego, pixelozy w grach nie uznaję :)

Opublikowano

  • Bioshock Infinite

Batman

Kampania w BF Bad Company 2

Ogólnie CoD

Company of Heroes 1/2

Hitman

Just cause

Mafia 1/2

Mass Effect 1/2/3

Metro+Last Light

Shadow of Mordor

Opublikowano

Jeśli chodzi o strzelanie to polecam:

  • Wolfenstein The New Order
  • Starsze CoD'y
  • Titanfall (jedynka nie ma kampanii offline)
  • Far Cry
  • Fallout 4, NV
  • Hard Reset
  • Shadow Warrior
Opublikowano

Przeszedłem:

 - wszystkie cody i bfy od 2005

 - just cause 2 i 3

 - metro 2033 i LL

 - Dishonored

 

Nie interesują mnie:

 - mafia

 - deus ex

 - fear

 - wolfstein

 - titanfall

 - fallout

 - batman

 

Na razie najlepszą propozycją jest bioshock infinite, całkiem o nim zapomniałem.

Opublikowano

Wiedzmin 3? 2 też w sumie nie była zła

Mass effect ci polecę, mój ojciec przeszedł grę kilka razy i dalej gra xD

Postrzelać jako tako możesz w kotorze, fearze, hittamnie, 

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...